Strona główna Forum DYSKUSJE Ekstrakty roślinne 5-HTP i Ashwagandha

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Damian
    Uczestnik

Witam,

Niedawno zamówiłem tutaj 5-HTP i Ashwagandha 2,5%. W jaki sposób najlepiej stosować te ekstrakty? Do tej pory podawałem je przez załączony miernik ok. 400mg Ashwagandhy oraz 100mg 5-HTP na język a następnie popijałem wodą. Myślałem jednak o podzieleniu takich dawek do kapsułek żelatynowych, aby nie męczyć się z posmakiem jaki pozostawiają ekstrakty. Jak najlepiej je stosować?

Obsługa Klienta
    Moderator

Najlepszym sposobem przygotowania preparatu z wykorzystaniem ekstraktów roślinnych, takich jak wspomniana Ashwagandha czy 5-HTP, jest zakapsułkowanie ich w kapsułki żelatynowe lub wegetariańskie. Choć do opakowania dołączona jest miarka, przyjmowanie ekstraktów w formie sypkiej nie jest zbyt wygodne. Łatwiejszym sposobem może być rozpuszczenie składników w wodzie lub soku. Należy jednak pamiętać, że ekstrakty roślinne nie będą rozpuszczalne w 100%, dlatego też może tworzyć się zawiesina.

Wszystkie surowce (ekstrakty roślinne i związki nootropowe) z naszej oferty służą do badań lub produkcji suplementów diety we własnym zakresie. Mogą być przeznaczone do spożycia po właściwym porcjowaniu, przygotowaniu etykiet w j. polskim i zgłoszeniu w GIS.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.