Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76559
  kamilkfr
  Uczestnik

  Witam ! Czym mógłbym uwrażliwić receptory 5-HT ?

  #77150
  teges
  Uczestnik

  W temacie bezsenności sporo napisałem na swoim wątku. Może się coś przyda 🙂 http://pl.swissherbal.eu/forum/temat/noopeptil-i-noopeptil-max-dzialanie-efekty-skutki-uboczne-itd/

  #77152
  kamilkfr
  Uczestnik

  Czyli rozumiem, że Ashwagandhę uregulowało twoją gospodarkę GABA i przywróciło tobie spokojny sen ? 🙂 i jak długo brałeś Ashwagandhę i czy po jego odstawieniu pozostał trwały efekt ?

  #77155
  teges
  Uczestnik

  Moje obecne combo na sen to Ashwagandha i L-teanina. Na mnie działa to bardzo dobrze. Nawet, gdy występuje jakiś czynnik zaburzający sen (mam tendencję do wybudzenia się między godziną 2 a 4 nad ranem), to i tak jestem tak uspokojony, że szybko zasypiam z powrotem. Do tego ten sen wydaje mi się zdrowy, nie jest to to coś ciężkiego i nieprzytomnego, jak po lekach nasennych.

  Sama Ashwagandha też pomoże. W ogóle wg mnie to jest niesamowita roślina i jak znajdę czas, to napiszę o niej coś więcej. Polecam ją osobom, które mają problem z tematami takimi jak nerwicowość, lękowość. Ashwagandha pozwala się uspokoić i – w moim przypadku – efekt ten jest trwały. Określiłbym to jako wyrobienie nawyku bycia spokojnym. To jest niezwykle ciekawe, ale Ashwa zmieniła mnie na poziomie psychologicznym.

  Działanie Ashwagandhy obserwowałem już od pierwszej dawki. Później się pogłębiło i ustabilizowało.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.