Strona główna Forum DYSKUSJE Związki nootropowe Długość brania…

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76553
  Dawid
  Uczestnik

  Jak dlugo brać Panowie i Panie noopept i piracetamem? Zacząłem miesiąc temu, od noopeptu 10mg 2-3dzień, plus pramiracetamu – 250mg 2xdzien, z neuridine max, omega 3, lecytyna, połączyłem potem magnez. Po 2,5 tygodniach pramiracetam zmieniłem na piraetam, biorąc teraz 1200mg 2-3razy dzien, z noopeptu zwiększałem skrupulatnie aż do około20-25mg 2-3xdzień. Aktualnie działania są już ustabilizowane we mnie i nie czuję takiej różnicy po aplikacjach tvhże, więc pewnie albo kolejny skok z dawkami, albo zakańczam na jakiś czas cykl.. Pytanie do was jak długo warto, dla utrwalenia efektu? Z alkoholu zrezygnowałem, nie mogę znaleźć informacji teraz, ale czytywałem że miesiąc suplementacji – miesiąc przerwy itd… Albo 3 miesiące supl;ementacji – przerwa..?

  #77110
  Dawid
  Uczestnik

  Żyjecie?

  #77111
  Dawid
  Uczestnik

  Żyjecie?

  #77114
  Kris
  Uczestnik

  Z tego co się orientuję dobrze jest po 6 tygodniach zrobić sobie 2 tygodnie przerwy (Noopept), z powodu ryzyka downregulacji TrkB.
  Jeśli chodzi o racetamy można 6 tygodni na jednym, potem przerzucić się na inny (łącznie max 3 miesiące), a potem przerwa.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.