Strona główna Forum DYSKUSJE Strategie suplementacji Dobór preparatów -analiza Bravermana

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76568
  maxime
  Uczestnik

  Witam,

  Poniżej przedstawiam analize Brawermana. Proszę o propozycje suplementacji.

  Wstępnie zaciekawiły mnie:

  Noopeptil max

  LTP Focus max

  Relatonic max

  Zen Cafe max

  Memostim max

  Neuridine max

  i jakis racetam np aniracetam (do dobrania)

   

  Cel:

  – Regeneracja po długotrwałym nadużywaniu stymulantów dopaminowych i serotoninowych oraz różnych mixów psychoaktywnych. Łatwiej wyliczyć czego nie próbowałem, a z pewnych względów, wolę nie wymieniać substancji z którymi miałem styczność.

  – Zwiększenie potencjału umysłowego i polepszenie pamięci

  Z doświadczenia mogę powiedzieć, że odporny jestem na działanie wielu różnych substancji. Parokrotnie większe dawki substancji działają na mnie słabiej niż normalne na innych. Nie licząc alkoholu i trawki.

  Zabawki już mi się znudziły (abstynencja od 2 miesięcy od wszystkiego poza papierosami), więc pora zając się sportem i regeneracją. Regularnie biegam(10 km dziennie) i pływam(ponad 40 basenów w czasie godziny). Do tego sauna by się zrelaksować. W sporcie poświęcam się do granic możliwości. Lubie czuć zmęczenie i euforię po treningu.

   

  #77192
  maxime
  Uczestnik

  Analiza Bravermana

  [link nie działa, admin]

  #77193
  maxime
  Uczestnik

  Analiza Bravermana [link usunięty – brak działającego pliku w podanej lokalizacji, admin]

   

  Przepraszam za posty jeden pod drugim, jeszcze nie zaznajomiłem się z możliwościami forum.

   

  Pozdrawiam

  #77196
  teges
  Uczestnik

  Nie mogę otworzyć pliku z wynikami twojego testu, więc piszę tylko na podstawie tego, co zawarłeś w swoim poście.

  Z wymienionych przez Ciebie produktów w celach długofalowej upregulacji poleciłbym:

  Relatonic Max – pewnie w czasie, gdy nie jesteś pod wpływem używki, masz problemy z nerwowością/lękowością, ten suplement pozwoli Ci trochę wyluzować. dzięki temu będzie też Cię mniej ciągnęło do trawy i alkoholu, bo nie będziesz potrzebował sposobu na wyluzowanie się

  Memostim Max – poprawi działanie mózgu, głównie poprzez usprawnienie gospodarki dopaminowej, która po alkoholu i marihuanie na pewno jest rozregulowana (brak energii, brak motywacji)

  Neuridine Max – bardzo dobry preparat na zregenerowanie uszkodzeń w układzie nerwowym. najlepiej połącz to z suplementacją omega-3

   

  Jako doraźne podbicie:

  Noopeptil Max – błyskawiczny efekt, podniesienie ogólnych możliwości intelektualnych. ten suplement da Ci jasność myślenie, zdecydowanie i motywację do tego, aby zmieniać coś na lepsze (a rozumiem, że taki jest twój plan 🙂

  LTP-Focus Max – jak dla mnie – suplement typowo zadaniowy. czyli: masz coś do zrobienia, bierzesz LTP-Focus i dostajesz zastrzyk czystej energii umysłowej. wszystko jest klarowne, łatwe i do tego cieszy. typowy booster.

   

  W kwestii braku podatności na suplementy, to może to być cecha osobnicza, ale też jest bardzo prawdopodobne, że to efekt rozregulowanej przez używki gospodarki neuroprzekaźnikowej. Działanie danych substancji jest często powiązane z pewnym statystycznie normalnym stanem wyjściowym, więc jeśli twój stan mocno od tego odbiega, dany suplement może nie zadziałać, bo po prostu nie masz w sobie odpowiedniego „paliwa” lub inny deficyt uniemożliwia wyregulowanie tego deficytu, którym się chcesz zająć. Wniosek z tego taki, że do sprawy trzeba podejść kompleksowo i zacząć od spraw podstawowych. Tutaj tradycyjnie postawiłbym na zainteresowanie się na start wyregulowaniem GABA (czyli np. Relatonic Max).

  Pamiętaj też, że efekty działania supli są dużo bardziej subtelne niż używek takich jak alko czy trawa. Dlatego będąc przyzwyczajonym do mocnego „kopa”, możesz mieć problem z zauważeniem mniejszych zmian w swoim samopoczuciu.

  #77201
  Kris
  Uczestnik

  Prosimy o ponowne wrzucenie testu, dopiero wtedy będziemy w stanie konkretniej pomóc.

  Na dzień dzisiejszy po tym co napisałeś podstawowy stack moim zdaniem powinien obejmować Relatonic Max i Neuridine Max (z Omega-3) w celu neuroregeneracji i zwiększenia odporności na stres. Jeśli chodzi o suplementy zwiększające aktywność danego neuroprzekaźnika oraz boostery, wolałbym poczekać na wynik testu zanim coś doradzę.

  #77205
  maxime
  Uczestnik
  #77209
  Kris
  Uczestnik

  Od razu łatwiej będzie doradzić.

  Jako podstawę proponuję bez zmian Relatonic Max i Neuridine Max. Ponadto widząc wynik testu warto dołożyć od razu Serotinę przed snem. Jest to ogólne wskazanie na podstawie wykonanego testu osobowościowego oraz wymienionego pierwszego celu (neuroregeneracja po używkach). Taki cykl z Relatonic Max i Neuridine Max powinien trwać 3 miesiące. Serotine 4-6 tygodni.

  Nie jestem pewny który produkt 'wzmacniający’ doradzić. Zarówno Memostim Max jak i Noopeptil Max może być dobry.
  Memostim Max daje delikatne pobudzenie i wzrost motywacji z komponentą 'przyjemność wykonywania codziennych zadań’.
  Noopeptil Max to poprawa możliwości intelektualnych – szybsze myślenie, lepsza pamięć, a także motywacja.
  Z tego co piszesz zależy Ci na zwiększeniu potencjału umysłowego i polepszeniu pamięci, więc może jednak Noopeptil Max będzie lepszym wyborem.
  Jeśli zaś występuje nerwowość, nadpobudliwość, problemy ze stresem w codziennym funkcjonowaniu, wtedy warto rozważyć Comfortil Max – efekt na GABA jest praktycznie natychmiastowy. Przy Relatonicu należy nieco poczekać na rezultaty (minimum 1 miesiąc), ale za to są trwałe. Preparaty wzmacniające powinny być stosowane w cyklach 4-6 tygodni.

  #77216
  maxime
  Uczestnik

  Dziękuję za poświęcony czas.

  Proszę jeszcze o szczegółowe rozpisanie dwóch rzeczy:

  -ile przyjmować tabletek

  -kiedy je przyjmować (na pusty żołądek, z rana, przed snem)

   

   

  #77220
  Kris
  Uczestnik

  Neuridine Max – 2 kaps. dziennie (pierwsza rano po śniadaniu, druga po obiedzie) – koniecznie po posiłku. Razem z Omega-3

  Relatonic Max – 2 kaps. dziennie (można 2 rano lub 2 popołudniu/na wieczór albo po jednej – do wyboru), raczej po posiłku

  Serotine – przed snem jedna lub dwie (można robić naprzemienne cykle – pierwszy tydzień jedna, drugi tydzień dwie i tak na zmianę)

  Memostim Max / Comfortil Max – 2 kaps. dziennie (najlepiej z rana, po śniadaniu, obydwie).

  Noopeptil Max – 1 kaps. rano (po śniadaniu) + ewentualnie 1 kaps. po obiedzie

  Oczywiście nie wszystko na raz 🙂

  Z tego co widzę żaden z tych preparatów nie powinien być przyjmowany na pusty żołądek.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.