Strona główna Forum DYSKUSJE Strategie suplementacji Dobór suplementu pod pisanie pracy dyplomowej :D

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76627
  Oskar
  Uczestnik

  Witam wszystkich
  Chciałem zwrócić się do was o pomoc w wyborze suplementu, który najlepiej pomógłby w okresie najbliższych miesięcy, kiedy to będę miał sporo obowiązków na głowie. Muszę uczyć się dosyć intensywnie do egzaminów na 5 roku studiów oraz napisać pracę dyplomową. Zauważam u siebie spory deficyt koncentracji. Mam problem żeby skupić swoją uwagę na jednej czynności i dlatego pisanie pracy idzie mi dosyć opornie. Druga sprawa to, prokrastynacja. Potrzebuję czegoś co da mi lekkiego kopa motywacyjnego, aby nie zostawiać obowiązków na później i przysiąść czy to nad nauką czy pisaniem pracy.
  Mam już Dwuwinian Choliny oraz ALCAR który stosuje w miarę regularnie i widzę lekkie działanie, ale to wciąż za mało. Myślałem żeby dołożyć do tego np. noopept. Pewnie pomógł by mocno z koncentracją ale nie jestem pewien czy da tego kopa motywacyjnego. Może sugerujecie jakiś inny suplement, który mógłbym dołożyć do tego co obecnie stosuje aby najlepiej osiągnąć zamierzony cel?

  Pozdrawiam

  #77396
  teges
  Uczestnik

  Z rzeczy, która mam wypróbowane na pewno poleciłbym NOOPEPTIL w wersji MAX. MEMOSTIM też daje dużo motywacji i energii, chociaż w moim przypadku nie zawsze jest ona „intelektualna” po tym suplemencie (pobudzenie dopaminowe jednak mocno się różni od acetylocholinowego). No i LTP-FOCUS MAX, z tym że musisz mieć GABA w porządku, żeby po to sięgnąć, bo inaczej może wtrącić cię w mocno nerwowy stan 😉

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.