Strona główna Forum DYSKUSJE Strategie suplementacji Interpretacja testu

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76639
  Quvartus
  Uczestnik

  Witam
  Mężczyzna 30 lat, dość trudna i wymagająca praca (przy tym sporo stresu). W Listopadzie czeka mnie wazny i trudny egzamin (glownie pamięciówka danych z norm i ustaw).
  Brak motywacji do pracy, dużo rzeczy na głowie na raz nie sprzyja skupieniu i koncentracji na wykonaniu okreslonego zadania, Po pracy ochota na drzemke i ogromne lenistwoi Zmuszam sie 2-3 razy w tygodniu do cwiczen silowych aby walczyc z nadwaga, niewielka ale jednak.
  Potrzebuje czegos do maksymalnej koncentracji na zadaniu, lepszej pamieci, duzo wiekszej motywacji i satysfakcji z osiagnietych celow.
  Stosuje 2 tygodnie polaczenie 1 noopeptil max i 2 memostim. Noopeptil nie pomaga nie odczuwam go przynajmniej od razu nie , dodatkowao powodowal u mnie pocenie, natomiasyt memostim dziala ok ale nie jest to efekt w taki jaki chciialbym osiagnac
  Zastanawiam sie nad Tym :
  OKSYRACETAM + CHOLINA
  i kilka 2-3 razy w tyg
  ZEN-CAFE™ MAX

  Coś do tego , nawet okazjonalnie aby podniesc sile. Zaczynam się przygotowywać do egzaminu więc najwyższy czas wejść na trochę wyższe obroty.

  Dzieki za pomoc
  TEST BRAWERMANA

  #77437
  etaCarinae
  Uczestnik

  Cześć 🙂 Z Twojego testu wynika, że masz duży deficyt dopaminy. To na niej powinieneś się skupić. Reacetamy i noopept na razie zostaw w spokoju, one ci teraz nie pomogą. Memostim bardzo dobrze, że bierzesz, bo to jest świetny preparat na problemy z dopaminą. Mogło być tak, że działał słabiej właśnie ze względu na łączenie go z Noopeptilem – ten z kolei działa na acetylocholinę, a te dwa neuroprzekaźniki trochę ze sobą konkurują, więc najlepiej jest na raz zajmować się jednym z nich. W twoim przypadku – dopaminą. Brak energii, skupienia, motywacji to są typowe objawy deficytu dopaminy. Jak zrobisz z nią porządek, to powinno wszystko wrócić do normy 🙂

  #77441
  Quvartus
  Uczestnik

  ok, dzięki za poradę, w takim razie skoncze memostim, ponowie test i zdecyduje co dalej 🙂

  #77453
  mascull
  Uczestnik

  Witam,
  poniżej wyniki mojego testu. Jeszcze przed zrobieniem testu zakupiłem Noopeptil MAX. Zależy mi na poprawie koncentracji i motywacji, chcciałbym też żeby wzrosła moja pewność siebie ale nie wiem czy są na to jakieś wspomagacz. Proszę o pomoc w doborze produktów pod moje wyniki.

  1A. DOPAMINA
  14%
  Natura (7 / 50)
  32%
  Niedobór (8 / 25)

  2A. ACETYLOCHOLINA
  24%
  Natura (12 / 50)
  28%
  Niedobór (7 / 25)

  3A. GABA
  28%
  Natura (14 / 50)
  23%
  Niedobór (9 / 40)

  4A. SEROTONINA
  20%
  Natura (10 / 50)
  24%
  Niedobór (6 / 25)

  Rozkład wartości z pierwszej części testu wskazuje, że Twoją dominującą naturą jest natura GABA
  Ponadto wyniki sugerują zakłócenie Twojej naturalnej równowagi i możliwość występowania życiowego niedoboru
  dopaminy.
  Wyniki z drugiej części testu obrazują poziom Twoich deficytów: niewielki dla dopaminy, acetylocholiny, GABA,
  serotoniny

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.