Strona główna Forum DYSKUSJE Strategie suplementacji Kilka pytań na start =]

 • Ten temat ma 9 odpowiedzi, 3 głosy i był aktualizowany temu przez teges.
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76586
  seler96
  Uczestnik

  Witam!
  Mam niewielkie doświadczenie z nootropami (brałem przez prawie 2 lata z różnymi przerwami noopept od amerykańskiego powdercity – z efektami było różnie, z regularnością niestety też =/) Teraz zamierzam zabrać się za to konkretniej. Zrobiłem test i polecone mi zostały ZENCAFE, MEMOSTIM I RELATONIC. Więc przymierzam się do ich nabycia, do tego chciałbym dołożyć NOOPEPTIL MAX. No i teraz pytanie – jak to wszystko brać?
  Mam 25 lat, bez nałogów ale zdarza mi się spożywać alkohol przy sposobnych okazjach. Staram się ćwiczyć, zdrowo odżywiać – mam gigantyczne problemy ze wstawaniem z łóżka i z prokrastynacją, nootropy są tu kolejnym krokiem mającym pomóc mi z tym walczyć, nawet na zasadzie placebo. Chciałbym wraz z suplementacją zacząć sypiać polifazowo, systemem Everyman (polecam poczytać, fajna sprawa.) Więc:
  1. Czy wszystkie 4 piksy na sniadanko przez 4 tygodnie, to dobry pomysł? Jak inaczej mógłbym brać, czy system 4tygodnie brania-2off-4 brania jest ok?

  2. Jaka jest różnica między produktami zwykłymi, a tymi z serii MAX? Planuje kupić 3x zwykłe i noopeptil MAX – ale może warto same zwykłe, albo same max?

  3. Czy poza 5% zniżki za zakupy powyżej 200 są jeszcze jakieś bonusy? (jestem pazerny z natury =D) Macie sklep w moim rodzinnym mieście, mógłbym zawitać => No i zawodowowo zajmuje się pisaniem, także zainteresowany jestem recenzowaniem za profity, muszę się jakoś zapisać do tego systemu?

  #77304
  seler96
  Uczestnik

  kurcze, widzę, że nie da się edytować postu, a trochę bym jednak zmienił – nie dodałem, że przez około rok paliłem regularnie i to duuuużo, spore obciążenie dla mózgu. mniej więcej w wieku 21 lat, także aż tak gigantycznych spustoszeń nie było chyba. Jest też trochę doświadczeń z psychodelikami. Nadal zdarza mi się sporadycznie (około raz w tygodniu) przykurzyć. Prokrastynacja i brak motywacji do rozwijania się w końcu mnie wykończą, halp!
  Załączam wyniki testu i wołam pana @teges, bo czytałem jego wypowiedzi i wiem, że dużo może pomóc =]

  http://imgur.com/a/5ei8q

  #77309
  icantsleepagain
  Uczestnik

  Krótko i na temat: PRL 8-53 oralnie 5mg + Coluracetam podjęzykowo + ewentualnie kawa/herbata i energia, motywacja i kreatywność powinna być na cały dzień. PRL hamuje serotoninę, więc w główce jest mniej wątpliwości i pitolenia, a więcej parcia na działanie i produktywność 🙂

  #77311
  teges
  Uczestnik

  Propozycja @icantsleepagain wygląda ciekawie, chociaż ja sam nie jestem fanem PRL 8-53. Ale możliwe, że brałem go w złym momencie (tj. nie byłem akurat pod niego wyregulowany).

  Co do rzeczy, które Ci polecono, to Relatonic jest ewidentnie do długotrwałej upregulacji (czyli możesz, i powinieneś, brać go regularnie przez jakiś czas). Memostim raczej też. Noopeptil Max – pobierz go do miesiąca. Z tego, co pamiętam, przy noo trzeba robić przerwy. A Zen-Cafe to typowy booster, więc wrzucaj go od czasu do czasu, jak będziesz potrzebował więcej mocy.

  W kwestii snu polifazowego się nie wypowiem za dużo, bo nie próbowałem tego. Za to na pewno nie polecam Ci startować z tym eksperymentem równocześnie z rozpoczęciem suplementacji. Najpierw wrzuć suple, odczekaj jakiś czas, żebyś wiedział, co na Ciebie wpłynęło, bo jak zrobisz to naraz, to żadnych wniosków nie będziesz mógł wyciągnąć.

  #77329
  seler96
  Uczestnik

  ’@teges @icantsleepagain
  kurcze, nowy rok wystartował i chciałbym zamówić ale dalej nie jestem pewien, co. Propozycja icantsleep jest dosyć droga, a to tylko 2 preparaty i w ogóle nic o nich nie słyszałem. Natomiast teges nie określił, czy te preparaty, które mi polecono, są dobre czy nie, tylko jak długi okres powinienem je brać 😀
  A co myślicie o mixie PRL, Relatonic i Noopeptil?

  #77333
  teges
  Uczestnik

  Relatonic Max oraz Noopeptil Max – mam dobrze wypróbowane i uważam, że to rewelacyjne formuły. Relatonic swego czasu pozwolił mi dojść do ładu z rozwaloną gospodarką GABA. Noopeptil Max z kolei daje mi niesamowitego kopa intelektualnego i jest to efekt nieporównywalny z czystym noopeptem.

  Dwa pozostałe preparaty znam, ale bardzo powierzchownie i niczego sensownego od siebie Ci o nich nie powiem. Z kolei PRL na mnie nie działał w pozytywny sposób (czułem tylko irytację), jednak wiem, że sporo osób go chwali, więc to pewnie kwestie indywidualnej reakcji.

  #77335
  seler96
  Uczestnik

  ’@teges
  A byłbyś w stanie coś do tych dwóch polecić, co się z nimi uzupełni? zależy mi najbardziej na wspomożeniu silnej woli, żeby walczyć z prokrastynacją, skupiać się na produktywnych czynnościach.

  #77338
  teges
  Uczestnik

  Ze mnie Noopeptil robił człowieka czynu 😉 Poza tym dopamina to typowy neurotransmiter „działania”, więc Memostim powinien Cię motywować.

  #77339
  seler96
  Uczestnik

  ’@teges
  ok, w takim razie zamawiam noopeptil, memostim i relatonic, wszystko w formule max. (niestety muszę poczekać na noopeptil, bo chwilowo brak)
  doradziłbyś jeszcze jak najlepiej to dawkować?

  #77340
  teges
  Uczestnik

  Bierz wg zaleceń i obserwuj, co się dzieje. Jeśli efekty będą poza skalą, to modyfikuj dawkę. Przy czym raczej preferuj modyfikowanie dawki w dół – zwiększanie ilości suplementu wcale się nie przekłada na lepsze działanie. Często przekracza się wtedy próg, poza którym pozytywny efekt zamienia się w negatywny. Tak miałem np. z dziurawcem – dopiero po mocnym zredukowaniu dawki efekt chorobliwego wręcz pobudzenia zamieniał się w fajny zapas pozytywnej energii.

  Dawkowanie to sprawa bardzo indywidualna. Na opakowaniach są pewnie dawki typowe, najczęściej właściwe. Więc warto od nich zacząć. Jednak wiem po sobie, że można odbiegać od tych norm, więc tak jak napisałem – obserwuj i w miarę potrzeby zmieniaj ilość.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.