Strona główna Forum DYSKUSJE Strategie suplementacji Kwasy OMEGA 3 i ziele KUDZU – pomoc w walce z głodem nikotynowym

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76576
  Rafii
  Uczestnik

  Suplementacja w miarę tania i pomagająca w walce z nikotyną + zaprawiona w bojach siła woli:). Coś w tym jest, osobiście zażywam od miesiąca kwasy OMEGA 3(EPA i DHA) ale najważniejsza z tego wszystkiego jest zawartość antyoksydantu pod tytułem astaksantyna. Nie dość, że ma dobroczynny wpływ na nasz organizm to jeszcze powoduje obniżenie chęci sięgnięcia po papieroska. Ogólnie substancja ta znajduje się w oleju z kryla większość supli OMEGA 3 też ją zawiera, trzeba poprostu zwrócić uwagę na opakowanie czy jest wypisana. Olej z kryla był by o wiele lepszym pomysłem jest o wiele droższy również zawiera EPA DHA czasem ALA oraz naturalną astaksantynę. Po miesięcznym okresie okresie suplementacji OMEGA 3 i KUDZU o dziwo zauważyłem mniejszą chęć do sięgnięcia po papierosy, oczywiście cudów nie było ale odczucie zauważalne na poziomie pozwalającym uwierzyć w samego siebie – mówię tutaj o technikach przeciągnięcia na swoja stronę mechanizmu pod tytułem układ nagrody działającego w naszej psychice(wersja dla ambitniejszych i czujacych się na siłach).

  Silniejsze działanie wydają się mieć specyfiki zawarte w KUDZU, tzw. izoflawonoidy mające potężny wpływ na zmniejszenie chęci sięgnięcia po papierosa, alkohol a nawet narkotyki. Substancje te wpływają na stymulację neuroprzekaźników serotoniny i dopaminy czego efektem jest naturalne pobudzenie układu nagrody. Oczywiście sukces gwarantuje silna wola!! nie zapominajmy o tym.

  Na rynku jest dostępny sztuczny specyfik wareniklina ale z tego co piszą dość niebezpieczny, a w sklepiku mamy dostępne produkty wpływajace na stan serotoniny i dopaminy, skoro dział nowe produkty jest już zamknięty to przy okazji zapytanie czy kril olej i kudzu w przyszłości mogły by być dostępne w sprzedaży. Jest już NAC polecany np. dla palaczy i w chorobach górnych dróg oddechowych (oczyszcza płuca).

  Co Wy na to jakieś pomysły co do strategii supli przeciw nikotynie, a może ktoś już wyszedł cało z tego pozdrawiam wszystkich forumowiczów:)

  #77246
  teges
  Uczestnik

  A jak to wygląda z wegetariańską wersją Omega3?

  #77247
  Rafii
  Uczestnik

  też się nadają chodzi o kapsułki ze skrobi a nie żelatyny

  #77248
  teges
  Uczestnik

  Nie tylko, chodzi też o sam tłuszcz, który zazwyczaj jest pochodzenia zwierzęcego (ryby albo inne żyjątka morskie). Wegetariański jest chyba wyrabiany z alg.

  #77249
  Rafii
  Uczestnik

  aaa w tym sensie to przepraszam oczywiście najlepszy olej z kryla ponieważ zawiera już omega 3 i naturalną astaksantynę. Ogólnie rybki z atlantyku i skorupiak kryl z arktyki tam jest największa koncentracja substancji które są nam potrzebne ponieważ nie są zanieczyszczone. Chociaż dużo firm zajmujących się handlem suplami oferuje wyciągi z mikroalg, trzeba to przetestować.:)

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.