Strona główna Forum DYSKUSJE Preparaty marki SWISS HERBAL Lączenie preparatów

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76634
  silesia
  Uczestnik

  Witam serdecznie.

  To mój pierwszy temat na tym forum, i w zasadzie pierwszy kontakt z tematem nootropiców oraz boosterów.
  Po wcześniejszym researchu i zrobieniu testu braverana, wyszło mi że powinienem stosować serotine (obecna ciężka sytuacja finansowa odcisnęła na mnie swoje piętno), jednakże chciałbym to pominąć i od razu przejść do rzeczy. Zamówiłem Noopeptil MAX, Comfortil MAX oraz LTP Focus MAX. Czy mogę stosować Noopeptil MAX jednocześnie z Comfortil MAX?
  – Noopeptil (codziennie wg zaleceń przez 6 tygodni) i ltp focus max. 3x w tygodniu do pracy (mam przed sobą trudne 2 miesiące od których wiele zależy, mnóstwo pracy i główkowania jak to wszystko ogarnąć)
  – Comfortil MAX (6 tygodni) dla rozluznienia i obniżenia poziomu stresu który dotyka mnie w znacznym stopniu (bywam spięty i nerwowy)

  Dodatkowo stosuję następujące suplemety i witaminy
  https://www.bulkpowders.pl/sports-multi-am-pm-kapsulki.html
  https://sklep.kfd.pl/kfd-b-complex-60-tabletek-az-11-witamin-p-6589.html
  Omega 3

  oraz odżywki na siłownie ale one raczej nie będą miały wpływu na działanie waszych preparatów gdyż są to głownie białka i kreatyna

  Poza tym jestem aktywny fizycznie, nie piję alkoholu oraz nie biorę substancji psychoaktywnych.

  Pozdrawiam i proszę o pomoc!

  #77416
  silesia
  Uczestnik

  U góry pomyłka zamówiłem narazie tylko Noopeptil MAX oraz LTP Focus MAX i zastanawiam się nad Comfortilem MAX lub Relatonic MAX (co zakupię zależy od tego czy któryś z tych preparatów można z powodzeniem łączyć z Noopeptilem i który w większym stopniu pomoże uporać się ze stresem)

  #77417
  silesia
  Uczestnik

  Nie mogłem edytować. Chciałem zapytać również czy mogę dodać do wyżej wymienionego mixa adaptonic lub testogen (dla poprawy wydolności oraz regeneracji po treningu), Czy to nie będzie za dużo na raz? (4-6 tyg. stosowania jednocześnie 3 preparatów nie licząc LTP Focus Max który zamierzam stosować doraźnie. )

  #77428
  etaCarinae
  Uczestnik

  I Comfortil, i Relatonic można łączyć z Noopeptilem i LTP-Focus. Różnica jest taka, że Comfortil może działać trochę silniej, zwłaszcza w początkowym etapie stosowania. No i najlepiej nie brać go dłużej niż miesiąc. Relatonic jest bardziej regulacyjny i działa trochę łagodniej, czasami potrzeba mu trochę czasu, żeby się „rozkręcić”. Ale za to można go brać dłużej, nawet 3 miesiące.

  Adaptonic fajnie synergizuje z Relatoniciem, ale z jego stosowaniem lepiej poczekać aż skończysz Noopeptil. Testogen natomiast pomaga w regeneracji, ale podobnie jak Relatonic i Comfortil podnosi GABA, więc proponuję uważać, żeby nie przedobrzyć 🙂 To tyle, zgodnie z moją najlepszą wiedzą 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.