Strona główna Forum DYSKUSJE Preparaty marki SWISS HERBAL ltp-focus max – brak efektów

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76514
  icantsleepagain
  Uczestnik

  Witam,

  problem polega na tym, że nie czuję działania preparatu LTP – FOCUS MAX. Brałem 1 tabletkę, 2, wreszcie zalecane 3 tabletki na czczo. Nie doświadczyłem żadnego działania ani efektów ubocznych nawet po 6 tabletkach. Obecnie biorę również RELATONIC max oraz SEROTINE na wyregulowanie GABA(deficyt w teście Bravermana 35).

  Pozdrawiam.

  #76797
  P
  Uczestnik

  Sam aktualnie biore relatonic max, serotine i neuridine, a wlasnie poczta idzie do mnie LTP takze jestem ciekawe czy ten produkt jest tak znakomity jak jego opis/opinie:) po sprobowaniu umieszcze tu takze swoja opinie;)

  #76798

  Działanie wszystkich suplementów zależne będzie od indywidualnej neurofizjologii naszego organizmu. Jeśli chodzi o LTP-FOCUS – jest to preparat wzmacniający, który aktywuje stan długotrwałego wzmocnienia synaptycznego. Aby utrzymać ów stan – LTP – preparat dostarcza odpowiedniej ilości „paliwa”, czyli dopa- i cholinergicznych składników odżywczych. Może się okazać – zwłaszcza przy znacznych deficytach (DOPA, ACH czy GABA właśnie), że ilość związków prekursorowych dla DOPA i ACH jest niewystarczająca dla wystąpienia odczuwalnych zmian w poziomie tych neuroprzekaźników w naszym organizmie. Nie musi to jednak oznaczać, że stan LTP wogóle nie został aktywowany i nie pojawią się korzyści związane z jego występowaniem (tj.. poprawia pamięci)

  Podsumowując: poziom odczucia działania LTP-FOCUS MAX (tj. energia, motywacja, koncentracja) będzie zależny od poziomu głównych neuroprzekaźników w organizmie. Jeśli zależy Panu na zwiększeniu jakości tego odczucia, proponowałbym najpierw skupić się wyeliminowaniu deficytów GABA, a następnie podjęciu ponownej próby. Jeśli LTP-FOCUS MAX już się Panu skończył z przyjemnością prześlemy próbkę przy okazji kolejnego zamówienia.

  #76812
  icantsleepagain
  Uczestnik

  Zostało mi jeszcze 9 tabletek. Pójdę za Pana radą i spróbuję za 2-3 miesiące.  Ciekawy jestem czy w niedalekiej przyszłości w sklepie pojawi się więcej produktów do regulacji GABA np. sam inozytol. Dziękuję za cenne informacje 🙂

  #76814
  teges
  Uczestnik

  Ok, to mi wyjaśnia dlaczego na mnie LTP-FOCUS nie działał. Brałem kilka razy i pozytywnych efektów raczej nie zauważyłem, za to zaobserwowałem zwiększoną nerwowość i napięcie. Napięcie było na tyle duże, że naciągnąłem sobie mięsień podczas wykonywania zwykłych, codziennych czynności 😀 Zastanawiałem się, dlaczego tak chwalony produkt na mnie nie działa. Teraz się dowiaduję, że przy niskim GABA może tak być, a ja mam deficyt GABA (zresztą ACH też, ale dużo mniejszy). Jestem więc ciekaw efekty LTP-FOCUSa w momencie, gdy już wyreguluję sobie gospodarkę neuroprzekaźnikową na tyle, aby mieć poziomy w normie 🙂

  #76815
  P
  Uczestnik

  A ja dzis wytestuje polaczenie andrafinil+dlpa i ltp focus przed nocka malo snu bd lekka drzemka po poludniu i zobaczymy jak w boju sie sprawdzi 🙂 dodatkowo zdam relacje czy dziala 600m pod ziemia w mojej robocie :))

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.