Strona główna Forum DYSKUSJE Preparaty marki SWISS HERBAL LTP-FOCUS MAX – skład

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76510
  ewenement
  Uczestnik

  Witam,

  ile zawiera jedna kapsulka ltp focus max forskoliny oraz artichoke?

  #76768

  Witam serdecznie. Niestety nie mogę podać składu ilościowego LTP-FOCUS, gdyż nasze receptury objęte są tajemnicą firmową. Wszystkie preparaty w wersji MAX są obecnie przygotowywane do zgłoszenia w Urzędzie Patentowym – możliwe, że po rejestracji będziemy mogli otwarcie dyskutować o proporcjach składników 🙂

  Wprowadzamy obecnie nową linię suplementów synergicznych – tam dokładna ilość każdego ze składników będzie podana na etykiecie.

  Jeśli zadane w wątku pytanie wynika z chęci rozwiązania konkretnego problemu (np. łączenie LTP-FOCUS z innymi składnikami) – chętnie pomogę. Sądzę, że bez zdradzania szczegółów dot. naszych receptur jestem w stanie nakierować Pana na odpowiedź, której Pan szuka 🙂

  #76769
  ewenement
  Uczestnik

  poprostu tworze kapsulki z forskolina i artichoke 😉 w takim razie wzialem proporcje jak w preparacie ciltep;)

  #76770

  Jeśli chodzi o połączenie ForskolinaKarczoch to proporcje mogą być bardzo różne. Przy ich dobieraniu należy pamiętać, że zawarta w karczochu cynaryna blokuje rozpad cAMP w organizmie natomiast forskolina z pokrzywy indyjskiej zwiększa jego aktywność. W związku z tym – bardzo upraszczając – karczoch wydłuża czas, natomiast forskolina zwiększa intensywność działania cAMP.

  Proporcje, które ustaliliśmy jako najlepsze dla optymalnej jakości stanu LTP, zawarliśmy w LTP-FOCUS – i moge Panu zdradzić, że różnią się od tych, przyjętych w CILTEP 🙂 Oczywiście wynika to też z towarzystwa lepszych związków dopa- i cholinergicznych, które uwzględniliśmy w naszym preparacie.

  W linii preparatów synergicznych pojawi się Karczoch + Forskolina w kapsułkach wegetariańskich – i już o całkowicie jawnym składzie!

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.