Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76550
  Dawid
  Uczestnik

  Czytywałem o znoszącym się nawzajem działaniu modulatorów GABA z Noopeptem… Czy z relatonic max z noopem sięjakoś gryzą? Mam wrażenie, że tak może być, albo ten noopept jest tutaj słaby.

  #77052
  Mateusz B
  Uczestnik

  Bo ja wiem… Spróbuj noopeptil sobie pod język wsypać. Najlepiej drugą dawkę. Halo jak nie z tej ziemi. Ale faktycznie wydaje się ze 30 mg z Comfortilem działa podobnie do 20 mg bez… Więc pewnie troszkę znosi. Ale pamiętaj ze noopept == szybka tolerka. Więc jeżeli bierzesz dłużej niż 2 tygodnie to działanie jeszcze słabnie. Druga sprawa którą zauważyłem to, to że może się wydawać słabszy bo nie ma skutków ubocznych czystego noopeptu jak np. bóle głowy. Ale efekty działania przy kompilacji Noopeptil + Comfortil  wcale nie osłabły.  Poprawiona płynność mowy, lekkość myślenia zostały. Ale może zamiast noopeptlilu…
  SULBUTIAMINA + ALCAR lub OKSYRACETAM + CHOLINA. Jak myślisz @kris?

  #77054
  Kris
  Uczestnik

  Prawdopodobnie wynika to z tego, że Noopept/Noopeptil działają wzbudzająco, natomiast preparaty GABA`ergiczne hamująco, dlatego mogą wzajemnie znosić swoje działanie. Ja w tym wypadku wolę stosować pobudzacze z rana (ostatnia dawka po południu), natomiast tonizery/uspokajacze wieczorem lub przed spaniem – wtedy jest korzyść z jednych i drugich.
  Noopeptil Max testowałem tylko z próbek i w połączeniu z całym stackiem upregulacyjnym powodował u mnie nadmiar acetylocholiny przez co nie czułem się dobrze. Nie bawiłem się poza tym w Noopept. Stosowałem Oksyracetam & Cholina i działał na mnie dobrze (prawdopodobnie wrócę do niego, aczkolwiek nie wykluczam kolejnego podejścia do Noopeptilu Max po zakończeniu drugiego cyklu dopaminowej upregulacji). Z tego co pamiętam z moich konsultacji z p. Arturem, Noopept to silniejszy środek od Oksyracetamu (Noopeptil Max powinien być najmocniejszym prokognitywnie preparatem z oferty sklepu).
  Co do najwyższej jakości produktów z SHI nie mam żadnych wątpliwości, a uwierzcie mi, sporo już tu kupiłem.

  #77225
  Rafii
  Uczestnik

  GABA na noc oczywiście znakomita na wydłużenie fazy REM, rano wstawałem wypoczęty z energią nawet po dawce 500 mg, stosuję ją z noopept 20 mg i do tego sulba 300 mg ale ją to dzielę praktycznie na cztery kawałki. Zestaw sprawdzam dwojako albo noopept rano i około 17/18 sulba a na noc GABA pod język, bądź sulba rano 17/18 noopept i na noc GABA aha jeszcze chela magnez, wapń, tran i kwasy omega 3 do sulby. Po sulbie jestem mocno skoncentrowany nawet wieczorem. GABA dlatego że jestem osobą palącą, chciałem przekonać się czy  suplementacja GABA zastąpi chociaż w pewnym stopniu zapotrzebowanie na nikotynę. GABA to dobry patent na trapiącą mnie zgagę.

  #77226
  Izabela
  Uczestnik

  jak dlugo to bierzesz? kilka tygodni, miesiecy, w razie potrzeby? Robisz przerwy?

  #77227
  teges
  Uczestnik

  Z przyjmowaniem gotowego GABA (a nie w formie prekursora lub czegoś regulującego gospodarkę GABA) jest ciekawa sprawa. Neuroprzekaźnik ten nie przekracza bariery krew-mózg, a więc teoretycznie suplementacja nim nie ma sensu. W praktyce sporo osób opisuje pozytywne efekty przyjmowania GABA. Badając ten temat trafiłem na informację, że przyczyną skuteczności czystego GABA może być nieszczelne jelito (leaky gut). W necie krążą nawet zalecenia przeprowadzania prostego testu na nieszczelność jelita… właśnie za pomocą czystego GABA. Najczęściej jest to nazywane GABA challenge test i polega na przyjęciu efektywnej dawki czystego GABA i obserwowaniu efektów. Jeśli wystąpią, oznacza to, że nasze jelito jest nieszczelne i przepuszcza do krwi składniki, które nie powinny przekraczać bariery. Interesujące jest tu to, że za dużym komercyjnym sukcesem suplementów GABA stoi coraz powszechniejsza przypadłość układu pokarmowego…

  #77229
  Rafii
  Uczestnik

  no to chyba mam nieszczelne jelito, GABA niezakażdym razem na mnie działa podje sobie tylko pod język w większości przypadków suplementowania u mnie odczuwam skutki. Wtedy mam mniejsze zapotrzebowanie na nikotynę. Kapsułki 500 mg przed spaniem. Za pierwszym razem kiedy jeszcze pracowałem po 24 h połknięcie 1 kapsułki w środku nocy o tej pojemności przed snem (około 2 godzin) skutkowało wypoczęciem i taki m orzeźwionym umysłem, tylko cos za coś jeżeli umysł pracuje sprawnie przez kilka godzin i to jeszcze ze wspomagaczem to potem jest się oklapniętym – bóle i zawroty głowy, napewno zadurza dawka. Nigdy wcześniej tak wypoczęty się nie czułem. Z czasem takie fajne efekty zmniejszyły się może dlatego że zmniejszyłem tez dawki. Używam jej od 2 miesięcy.

  #77230
  Rafii
  Uczestnik

  dobrym pomysłem jest herbata zielna liściasta w której znajduje sie L-Teanina, która naturalnie pobudza produkcję GABA. Jestem zadowolony z faktu iż GABA wspiera odbudowywanie się tkanki nabłonkowej <span style=”font-family: arial, helvetica, sans-serif; font-size: 12.8px; line-height: 21.76px;”>przewodu pokarmowego. </span>

  #77234
  teges
  Uczestnik

  Czyli GABA pozwala leczyć nieszczelne jelito? Ciekawe… masz jakieś linki do informacji na ten temat?

  #77235
  Rafii
  Uczestnik

  nie nic takiego nie powiedziałem, nawiązałem do tematu rozmówcy u mnie GABA raz dziala raz nie.

  #77237
  Rafii
  Uczestnik

  sulbę i noopept zażywam od 2 miesięcy,  w moim przypadku nie spostrzegłem się tak naprawdę w którym momencie pomogła mi z moimi relacjami międzyludzkimi. Nagle pojawiła się myśl że można polegać na ludziach i cieszyć się.

  #77238
  Rafii
  Uczestnik

  a odnośnie wpisu z 11.08 z 12.28 coś mój wpis się pokrzaczył: GABA wspiera odbudowywanie się tkanki nabłonkowej przewodu pokarmowego, pozbyłem sie także uciążliwej dla mnie zgagi też dobry patent pozdrawiam:)

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.