Strona główna Forum DYSKUSJE Preparaty marki SWISS HERBAL Moja suplementacja Relatonic MAX, Serotine, Neuridine etc

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76513
  P
  Uczestnik

  Witam, Dzięki fachowej pomocy i wsparciu otrzymałem taką propozycję suplementacji, zamieszczam ją w tym temacie może ktoś będzie miał jakieś pytania chętnie posłużę pomocą i podziele się odczuciami podczas tej suplementacji:)

  Zacząc od regulacji gaba i sero oraz ach, dopamine zostawic na pozniej.

  Aktualnie stosuję Serotine, Relatonic Max i Neuridine z omega3.

  Seroine 1-2 kaps przed snem razem z testowanym przeze mnie TESTOGENEM MAX

  Relatonic MAX 2-3 kapsy popołudniu

  Neuridine dwa razy dziennie po 1 kapsie wraz z omega 3

  Serotine 6 tyg pozostałe 12tyg. Jestem w trakcie drugiego tygodnia suplementacji
  1Pytanie czy w celu regulacji ach mozna zastapic lub dołozyc noopeptil max? Co wyjdzie dla mnie korzystniej, np 4 tyg neuridine 4 noopeptil i znow 4 tyg neuridine?

  2W jaki sposob to zorganizowac wtedy? Tzn do porcji neuridine dolaczyc po kapsulce noopeptil?

  3Jak to wplynie na regulacje ach tzn stosowanie dwoch srodkow jednoczesnie?

  4 Regulacje dopamina moge zaczac po skonczonej kuracji na ach? Jaka przerwe miedzy zastosowac?

  Pozdrawiam,

  Patryk

  #76772
  P
  Uczestnik

  Jeszcze jak wyglada kwestia bezpieczenstwa i metabolizowania Panstwa produktow przez watrobe, z opisow wynika ze Andrafinil wplywa niekorzystnie na stan watroby, a jak z reszta? Wiadomo tabletek jest sporo przyjemuje sie je regularnie a watroba musi jakos to „przetrawic”

  #76773

  Panie Patryku, dziękuję za życzliwe słowa i pańską ogromną wnikliwość w tematykę swojej suplementacji 🙂

  Na wstępie chciałbym prosić, aby nie traktował Pan moich słów bezkrytycznie. Informacje, które Panu prezentuję, wynikają wprawdzie z wiedzy naukowej i mojego doświadczenia, aczkolwiek należy je postrzegać wyłącznie jako subiektywne opinie. Każda osoba jest inna i charakteryzuje się unikalną dla siebie neurofizjologią, w związku z czym wszystkie nawet najbardziej racjonalne „przewidywania” mogą okazać się w Pana konkretnym przypadku z góry skazane na niepowodzenie. Jeśli natomiast wykaże Pan zdrowy sceptycyzm oraz samoświadomość może wyciągnąć Pan wiele korzyści nawet z najmniej trafnej konkluzji.

  W odpowiedzi na Pańskie pytania:

  1. NEURIDINE to preparat stworzony w oparciu o triacetylową formę Urydyny (4 – 7-krotnie lepiej bioprzyswajalna od monohydratu) o silnie synergicznym odziaływaniu z DHA zawartym w Omega-3. Badania naukowe prowadzone w tym obszarze potwierdziły wyjątkową skuteczność tego połączenia m.in. w leczeniu depresji, zaburzeń pamięci i poruszania się. Mechanizm działania Urydyna + DHA nie jest prosty, wiadomo jednak, że hamuje reakcje zapalne w układzie nerwowym oraz stymuluje proces mielinizacji i wzrostu neuronów. Poniżej kilka artykułów naukowych:

  http://www.nature.com/npp/journal/v35/n11/full/npp201098a.html

  http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0006322304012612

  http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0006899307021385

  Z wyników testów trwających od 30 dni do nawet 6 miesięcy można wyciągnąć wniosek, iż dłuższy czas regularnej suplementacji Urydyny + Omega-3 prowadzi do poprawy kondycji układu nerwowego. Oczywiście w każdej suplementacji kluczowe jest zachowanie homeostazy organizmu, w związku z czym przyjęliśmy okres 12 tygodni jako optymalny dla tego rodzaju suplementacji.

  Podsumowując, jeżeli czuje Pan lepszego wsparcia dla swojej gospodarki acetylocholinowej (NEURIDINE wspomaga również metabolizm komórkowy i produkcje ACH) to proponowałbym zastanowić się nad jej okresowym wzmocnieniem (np. co 4 tygodnie) za pośrednictwem składników zawartych w preparacie NOOPEPTIL MAX

  #76774

  2. Skutecznie połaczenie NEURIDINE + OMEGA-3 65% + NOOPEPTIL MAX to jedna kapsułka każdego od dwóch razy na dobę.

  3. Regulacja ACH przy udziale samej NEURYDYNY odbywa się powoli, ale zdecydowanie bardziej trwale. NOOPEPTIL MAX powinien przyspieszyć ten proces, efekty również będą bardziej namacalne, aczkolwiek może się to odbić kosztem trwałości regulacji (szczególnie jeśli cykle z NOOPEPTIL MAX będą zbyt długie).

  4. Należy również mieć na uwadze równowagę DOPA-ACH, gdyż często są to neuroprzekaźniki konkurujące w swojej aktywności (np. w płacie przedczołowym), stąd równoległa suplementacja dopaminowa może powodować trudności z podniesieniem ACH. Oczywiście nie jest to zasada, której należy sztywno się trzymać, gdyż w niektórych przypadkach (np. u osób o silnej naturze dopaminowo-acetylocholinowej) efekty równoległej regulacji obu tych neuroprzekaźników mogą być zaskakująco dobre. Uznaliśmy jednak, że w większości przypadków optymalne jest stosowanie regulacji DOPA i ACH w naprzemiennych cyklach 4-4 lub 6-6 (tygodni).

  5. Jeśli chodzi o kwestie metaboliczne to większość związków wchodzących w skład naszych preparatów nie ma negatywnego wpływu na kondycję wątroby, a często – wręcz przeciwnie – wspomaga jej pracę bądź regenerację (np. ALCAR, ALA, Cholina czy Fosfatydylocholina). Zawsze staramy się podawać informację czy któryś ze związków nootropowych lub ekstraktów roślinnych charakteryzuje się negatywnym oddziaływaniem na organizm ludzki, co słusznie Pan zauważył w przypadku Adrafinilu.

  Przy przyjmowaniu jakichkolwiek suplementów zawsze najlepiej zachować umiar i cierpliwość, gdyż „więcej nie zawsze znaczy lepiej”. Chciałbym zwrócić jeszcze uwagę na fakt, iż większość z naszych preparatów jest obecnie w fazie wdrożeniowej (przygotowujemy opakowania PET z polskimi etykietami) i do momentu oficjalnego wprowadzenia na polskim rynku formalnie nie mogą być przeznaczone do spożycia. Stąd wszystkie przedstawione w niniejszym wątku informacje dotyczą historycznych i naukowych faktów dot. stosowania zawartych w naszych preparatach składników w suplementacji ludzkiej diety 🙂

  #76775
  P
  Uczestnik

  Na wstepie dziekuje za poswiecony czas, pelen profesjonalizm i cierpliwosc w podejsciu do kazdego klienta jako jednostki indywidualnej a nie masowej nastawionej tylko na czysty zysk a nie na faktyczna pomoc.

  2. Skutecznie połaczenie NEURIDINE + OMEGA-3 65% + NOOPEPTIL MAX to jedna kapsułka każdego od dwóch razy na dobę.

  1.Czyli dorzucam do aktualnych dwóch kapsulek dwie noopeptil max, mozna w jednej porcji razem z omega tak?

  2.Co do punktu 4tego dalej nie uzyskalem odpowiedzi czy korzystnie jest miedzy suplementacja na ach i dopa stosowac jakas przerwe, tj po neuridine i noopeptil od razu przejsc do suplementow na dopa?

  3. Co do produktów na gospodarke dopaminowa to adaptonic takze sie nada czy memostim bedzie lepszy?

  4. Oczywiscie nie podchodze bezkrytycznie, to sa jakies wskazowki ktore weryfikuje moje samopoczucie ktore obserwuje aktualnie:) Na tym testogenie zauwazylem podkreslenie fajne sylwetki i „wysuszenie” mimo ze nie stosuje zadnych supli na typowa rzezbe aktualnie takze jest dobrze:)

  Jedynie cos fajnie pobudzajacego by mi sie przydalo przy nastepnym zamowienie bedziemy nad czym sie zastanawiac mocno stawiajacym na nogi.

  5. Zen cafe ile ma kofeiny, pytam bo przyjmuje liczne suple pobudzajace majace niektore kofeine i dawka 500-600mg jest z moich 0bserwacji max co mozna przyjac bez efektu odwrotnego przy ok1g jest zamulenie i bardzo nieciekawe smaopoczucie, a jeszcze pije yerbe takze troszke jest tej kofeiny. Wiadomo nie przyjmuje tego regularnie.

  I kiedy bd zen cafe max? O jakie skladniki zostanie wzbogacone?

  6. Kiedy mozna sie spodziewac ty sloiczkow PET? I one beda tez pojemnosci 30 60kaps? Jak sie bedzie orientacyjnie ksztaltowac ich cena?

  Pozdarwiam, Patryk

  #76777
  P
  Uczestnik

  Skoro tu dyskutujemy o suplementacji to jeszcze pytanko z innego temetu ktory zalozylem tu na forum

  Mam watpliwosci i ciekawi mnie to jak wyglada kwestia dlugosci stosowania srodkow nootropowych tzn regulujac poziom neuroprzekaznikow np serotoniny 6tyg, gaba 12tyg etc.

  Ile razy w ciagu roku mozna ponawiac suplementacje, wiadomo zalezy to od efektow poprzedniej kuracji, ale czy są jakies przeciwwskazania?

  #76778

  Ad. 1.  TAK

  Ad. 2. Nie jest wymagana żadna przerwa. Cykl regulacji DOPA można zacząć od razu po ACH lub nawet w ostatnim tygodniu suplementacji ACH.

  Ad. 3. ADAPTONIC ma działanie regulacyjne całego układu adrenergicznego, MEMOSTIM zwiększa produkcję DOPA i spowalnia jej rozpad. Stąd szybsze efekty prodopaminowe przyniesie MEMOSTIM, ale ogólnie bardziej korzystny dla organizmu (dodatkowo zwiększa wydolność organizmu i odporność na stres, czego nie można powiedzieć o MEMOSTIM)

  Ad. 4. Czekamy na dalsze spostrzeżenia 🙂

  Ad. 5. Zen-Cafe ma 80 mg kofeiny w kapsułce – jest to odpowiednik ilości zawartej w jednej puszcze napoju energetycznego. L-Teanina + EGCG działają jednak wyjatkowo synergicznie z kofeiną wydłużając jej działanie i eliminując wszelkie działania niepożądana. W wersji MAX zawarta będzie dodatkowo Sulbutiamina, CDP-Cholina oraz NALT. Ustalamy jeszcze optymalną ilość witamin jaką należy uwzględnić w tej formule aby zapewnić maksimum jej efektywność, ale na pewno pojawi się w tym miesiącu na naszej stronie (razem z NEURIDINE MAX).

  Ad. 6. Do końca miesiąca wszystkie preparaty oryginalne i synergiczne będą już w słoiczkach PET (o pojemności 30 lub 60 kapsułek) – ich cena się nie zmieni 🙂

  #76783
  P
  Uczestnik

  1.Co do punktu nr 3 korzystniejsze jest stosowanie adaptonic max?

  2. Neuridine max co bd zawierac dodatkowo?

  3. Kody rabatowe podczas zakupow nie lacza sie mozna uzyc podczas zakupow jednego tylko tak?

  4. I teoretycznie podczas cyklu ach zwiekszajac produkcje jednego neuroprzekaznika zmniejszamy ilosc/dzialanie innego?

  #76784
  P
  Uczestnik

  Teraz jeszcze przemknal mi przez mysl pomysl z samym zakupem I dorzuceniem noopeptu zamiast noopeptilu max do tej suplementacji na ach czyli neuridine i kontynuacja jego stosowania az do konca suplementacji neuridine czyli jeszcze 10tyg. Co Pan sadzi o takim rozwiązaniu?

  #76785
  P
  Uczestnik

  znow problem z formatowaniem..ale pytanie dotyczy stosowania relatonic max czy moge w jednej dawce przyjmowac relatonic max fenibut i ashwaghande?

  #76786
  P
  Uczestnik

  Mam dwa pomysly na opcje dolaczenia do ach do neuridine.

  1) noopeptil max 60kaps na 30dni

  2) na dluzej troszke jakies 6-8tyg

  noopept + cholina gpc + alcar

  co Pan sadzi o tym drugim rozwiazaniu?

  Jeszcze pytanie czy gpc jest duzo efektywniejsza od zwyklej choliny dwuwinianu? A jak wyglada w tym zestawieniu cdp? O gpc czytalem jeszcze ciekawy dla mnie wplyw na sile sportowcow:)

  Noopept jednak jest dla mnie najistotniejszy i go chce najbardziej wyprobowac jednak chce dobrze wykorzystac jego potencjal laczac z odpowiednimi maksymalizujacymi dzialanie substancjami.

  Pytan sie przez weekend uzbieralo sporo 🙂

  Pozdrawiam

  #76787
  P
  Uczestnik

  Mam sporo dzis czasu wolnego stad czeste posty i gleboka analiza suplementacji i stosowania srodkow nootropowych. Zauwazylem u siebie kilka efektow ubocznych ktorych wczesniej nie bylo i zastanawiam sie czego moze to byc przyczyna, zdarza sie dosc czesto problem z pamiecia krotkotrwala i mocne rozkojarzenie.

  1.THC moze jakos diametralnie zaburzac dzialanie substancji nootropowych? Czy substancje nootropowe poteguja oddzialywanie thc?

  2. W jednym z artykułów wyczytalem cos o mozliwosci stanow psychozy, schizofrenii, problemow psychicznych u osob sklonnych do tego cos ala w przypadku THC po stosowaniu niektorych srodkow nootropowych. Czy obilo sie Panu cos podobnego o sluch?

  3. Dobrym pomyslem moim zdaniem byloby pakowanie surowcow takze w kapsulki, tabletki lub w wiekszej ilosci do sloiczkow, latwiejsze dawkowanie, z folii ciezko „wygrzebac” wszystko i latwo o rozsypanie, czy sa takie pomysly aby tak poszerzyc oferte?

  4. Czy sa jakies dowody na uzaleznienie od srodkow nootropowych? Widzialem okreslenie dosc ciekawe i oryginalne jako „smart drugs”, oraz porownianie np noopeptu do amfetaminy bez skutkow ubocznych:) oryginalne i ciekawe, tylko czy po jakims dluzszym okresie stosowania po odstawieniu nie nastapi jakis mocny spadek i postepy zdobyte podczas suplementacji spadna, albo pojawi sie jeszcze gorsza sprawnosc niz przed rozpoczeciem stosowania?

  #76788
  ewenement
  Uczestnik

  noopept pogorszy Ci jeszcze bardziej pamiec krotkotrwala, ktora juz i tak masz zepsuta od thc;)

  #76789
  ewenement
  Uczestnik

  fenibutu nie polecam stosowac regularnie, dosc mocno rozlegowywuje gaba. Jedynie doraznie np 1-2 razy na tydzien

  #76791
  P
  Uczestnik

  Noopept jest najpopularniejszym środkiem nootropowym dostępnym bez recepty. Od swojego medycznego odpowiednika (piracetam) jest około 1000 razy skuteczniejszy. Chemiczny mechanizm jego działania nie jest do końca poznany, z pewnością polepsza on przemiany energetyczne w mózgu.

  Do efektów jego stosowania należą przede wszystkim:

  Polepszenie pamięci i przyspieszenie nauki
  Zwiększenie koncentracji
  Usprawnienie pracy mózgu oraz jego regeneracji
  Poprawę jakości snu
  Zmniejszenie lęków i niepokoju
  Pomoc przy leczeniu depresji

  wiec wydaje mi sie ze na koncentracje powinien takze pomoc noopept, fenibut wiadomo, stosuje maks 2 razy w tyg.

  #76792
  Obsługa Klienta
  Moderator

  Panie Patryku, mamy małą uwagę techniczną odnośnie pańskich postów.

  Jak Pan zauważył, czasami pojawia się problem z formatowaniem tekstu, tj. widoczne są wszystkie znaczniki formatowania, przez co post staje się nieczytelny. Prawdopodobnie pojawia się to z tego względu, że wkleja Pan w okno wprowadzania już sformatowany tekst (np. napisany wcześniej w edytorze tekstu lub skopiowany z innego źródła). Rozwiązaniem będzie albo pisanie tekstu od początku w oknie naszego interfejsu (na stronie) i formatowanie go za pomocą opcji dostępnych na stronie, albo wklejanie tekstu bez formatowania (ctrl+shift+v).

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.