Strona główna Forum DYSKUSJE Preparaty marki SWISS HERBAL Naturalne czy chemiczne?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76499
  Aga
  Uczestnik

  Próbuję znaleźć prostą informację. Czy produkty Swiss Herbal Institute są naturalnymi wyciągami z roślin czy chemicznymi odpowiednikami? A także czy w ich skład wchodzą typowe alergeny oraz stearynian magnezu?

  #76725
  Obsługa Klienta
  Moderator

  Wszystkie oferowane przez nas ekstrakty roślinne są w 100% naturalne. Standaryzowane są na ściśle określoną zawartość danego składnika roślinnego lub sporadycznie podany jest tzw. stosunek zatężenia (np. 4:1 dla ekstraktu z Maca).

  Posiadamy w asortymencie produkty pochodzenia laboratoryjnego – w szczególności będą wysoce bioaktywne związki nootropowe (np. Noopept, Aniracetam, Sulbutiamina, Adrafinil) oraz niektóre aminokwasy, takie jak DLPA lub NALT.

  Jeśli chodzi o składniki alergenne, to produkujemy suplementy wyłącznie w oparciu o dostępne w ofercie (która stale jest rozwijana) składniki. Nie przetwarzamy mleka, glutenu czy np orzeszków ziemnych. Nie stosujemy również wypełniaczy, dlatego nie znajdzie Pani w naszych preparatach stearynianu magnezu, typowego dla dostępnych na rynku produktów kapsułkowanych i tabletkowanych.

  Dodatkowo wkrótce w naszej ofercie pojawi się linia produktów synergicznych (dwuskładnikowych) w kapsułkach hydroksycelulozowych zamiast żelatynowych – informacja ta na pewno ucieszy tych z naszych klientów, którzy stosują dietę wegetariańską i wegańską.

   

   

   

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.