Strona główna Forum DYSKUSJE Preparaty marki SWISS HERBAL NOOPEPTIL™ MAX a Noopept

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76518
  Mauab
  Uczestnik

  Ktoś by się pokusił o stwierdzenie ile razy lepiej działa (tak pi x oko 😉 )Noopeptil MAX od Noopeptu?

  W jakich warunkach szczególnie korzystne jest przyjmowanie Noopeptilu MAX (dotychczasowa suplementacja, stan fiz. itp)?

  #76982
  alienzombie
  Uczestnik

  Noopeptil Max zawiera noopept, ale ma też inne składniki, które są bardzo dobrze działającymi nootropami. Bez sensu jest porównywać o ile lepiej działa noopeptil max od noopeptu, skoro w noopeptilu jest też kilka innych środków. Noopept nie działa gorzej solo niż ten w noopeptilu. Po prostu noopeptu w noopeptilu to nie jedyny dobrze działający środek, dlatego działa lepiej niż noopept solo.

   

  W każdych, jest zarówno dobry do regeneracji mózgu jak i do jego wzmocnienia. Ale oprócz tego nie można zaniedbywać zdrowej diety,  abstynencja od alkoholu i innych używek (papierosy, narkotyki) i zadbać o wysiłek fizyczny, który odgrywa istotną rolę w dopingu mózgu.

   

  Pamiętaj jednak, że samo stosowanie różnych środków nie zrobi z Ciebie geniusza, musisz się rozwijać, uczyć, zdobywać wiedzę i pozyskiwać nowe umiejętności.

   

  Medytacja jest świetna.

  #77003
  teges
  Uczestnik

  U mnie czysty Noopept powoduje dosyć częste bóle głowy. Czytałem też o występowaniu tzw. brain fogów. Ma to chyba związek z tym, że Noopept stymuluje pracę mózgu, a tym samym zwiększa zapotrzebowanie na „paliwo”, m.in. na acetylocholinę. Zgaduję, że SHI zaprojektowało Noopeptil Max w ten sposób, żeby nie tylko synergizować działanie kilku nootropów, ale też dostarczyć mózgowi substancji niezbędnych do wytężonej pracy. Po Noopeptilu Max nie mam żadnych negatywnych efektów. Czysta moc 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.