Strona główna Forum DYSKUSJE Preparaty marki SWISS HERBAL NOOPEPTIL™ MAX – brak efektów?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76524
  Necromaniac
  Uczestnik

  Witam, na początku chciałbym przedstawić cała historię związaną z środkami nootropowymi dla szerszego obrazu sytuacji. Zacznę od tego, że jestem osobą niepaląca, niepijąca i niezażywającą narkotyków, brakuje mi motywacji do działania, jestem często zmęczony, mam trudności ze skupieniem się.  Na początku września dostałem do spróbowania 30mg Noopeptu doustnie w formie proszku. Na początku byłem nastawiony do tego sceptycznie, lecz jeszcze tego samego dnia zauważyłem znaczną poprawę motywacji i ochoty do działania, efekt utrzymywał się jeszcze następnego dnia, lecz później odszedł w zapomnienie. W trakcie tego czasu nie miałem ochoty marnować czasu przed komputerem, tylko zrobić coś produktywnego takiego jak przeczytanie książki, co jest niemałym dla mnie wyczynem, gdyż przez ostatnie parę lat zazwyczaj kończyłem czytać po kilku stronach i odstawiałem książkę na półkę, lecz nie tym razem. Przeczytałem całą, mająca ok. 200 stron, jednym tchem. Po tym jak efekty ustały, postanowiłem zrobić research w Internecie i dowiedziałem się między innymi, że na pełnię efektów trzeba czekać ok. 2 tygodni. W trakcie mojego researchu trafiłem na NOOPEPTIL™ MAX, który wydał mi się bardziej skuteczny od samego Noopeptu ze względu na inne składniki które zawiera. Od razu zakupiłem 90 kapsułek na 6 tygodni suplementacji. Codziennie regularnie stosuję 1 tabletkę dziennie dwa razy dziennie, podczas śniadania i obiadu. Dzisiaj mija 3 tydzień suplementacji i nie zauważyłem żadnych efektów, nadal brakuje mi siły i motywacji do działania. Czytałem dzienniki osób zażywających Noopept i sądząc po ich opisach, bez problemu zobaczyłbym, że suplementacja odnosi efekty. Czy lekka anemia może mieć jakiś wpływ na przyswajanie Noopeptilu w formie kapsułek? Anemia jest jednym z problemów, z którym chciałem się uporać, gdy tylko NOOPEPTIL™ MAX zacznie działać, w dużej mierze za takie postanowienie odpowiada mój pierwszy kontakt z Noopeptem, dzięki któremu nabrałem do tego motywacji, jednak mimo zażywania NOOPEPTIL™ MAX mi jej brakuje. Czym może być spowodowany brak efektów?
  EDIT: W trakcie pisania tego posta wpadłem na pomysł aby zażyć zawartość kapsułki zamiast ją połykać i udało mi się poczuć gorzki smak Noopeptu, któremu też towarzyszą inne smaki reszty składników. Czy jest to w jakiś sposób niebezpieczne lub niewskazane, czy kapsułki są tylko po to, aby nie czuć smaków i czy suplementacja w ten sposób może być bardziej efektywna w moim przypadku?

  #76843

  Dziękujemy za szczegółowy opis. Proszę również wybaczyć długie oczekiwanie na odpowiedź – od czasu migracji danych nie mogliśmy się zajmować się forum.

  Moim pierwszym pytaniem jest – dlaczego akurat Noopept?

  Wszystkie suplementy działają, ale na każdego działają inaczej. Nie znając potrzeb swojego organizmu, błądzimy po omacku, toteż sięganie po różne środki w oparciu o obiegowe opinie z nadzieją że „nam również pomogą” nie są najlepszym rozwiązaniem. Owszem może się zdarzyć, że w ten sposób trafimy na produkt, który okaże się odpowiedzią na nasze problemy, ale metoda prób i błędów nie jest tym, czego tak na prawdę chcemy dla swojego organizmu.

  Noopept działa poprzez układ kwasu glutaminowego na pozostałe neuroprzekaźniki wzbudzające, przede wszystkim zwiększając aktywność cholinergiczną mózgu. Zazwyczaj przekłada się to na lepszą sprawność w obszarze płatu ciemieniowego kory mózgowej odpowiedzialnego m.in za pamięć semantyczną, orientację przestrzenną czy szybkość podejmowania decyzji. Oczywiście mechanika działania związku nie jest tak dobrze zbadana jakbyśmy tego chcieli, ale z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć jak będzie działał u ludzi o konkretnych profilach neurofizjologicznych.

  Aby odpowiedzieć na postawione pytanie należy wpierw zbadać Pana neurofizjologiczną naturę oraz potencjalne deficyty. Bardzo możliwe, że indywidualne relacje między neuromediatorami w Pana przypadku powodują stan, którego Pan doświadcza. Nasze optimum pozwala nam działać wtedy, kiedy tego potrzebujemy i tak, jak tego potrzebujemy. Symptomy takie jak brak motywacji, zaburzenia koncentracji czy prokrastynacja są dowodem na to, że oddalamy się od naszego optimum i warto się tym zająć najwcześniej jak to możliwe. Często okazuje się, że spojrzenie na sprawę z zupełnie innej perspektywy pozwoli nam wypracować prostą i skuteczną strategię indywidualnego rozwoju.

  Proszę o rozwiązanie Testu Bravermana osadzonego na naszej stronie i opublikowanie wyników w wątku – przeanalizujemy wartości i zajmiemy poszukiwaniem rozwiązania.

   

   

  #76845
  teges
  Uczestnik

  W moim przypadku Noopept nie działał przy pierwszym podejściu. Później Noopeptil trochę działał, za to Noopeptil MAX to było odkrycie – najlepszy znany mi nootrop. Nie wydaje mi się jednak, aby było tak, iż czysty Noopept w ogóle na mnie nie działa, za to w mieszance (Noopeptil MAX) działa tak mocno. Na pewno synergiczna formuła ze Swiss Herbal ma duże znaczenie, sądzę jednak, iż również coś się zmieniło w moim organizmie: albo dotychczasowa neuroregulacja wpłynęła na to, iż moje ciało lepiej reaguje na Noopept, albo dopiero pod wpływem poprzednich dawek wyrobiła się we mnie receptywność na tę substancję.

  Tutaj wrzuciłem moje doświadczenia z suplementacji Noopeptem

  #76849
  Necromaniac
  Uczestnik

  Przepraszam, że kazałem tak długo czekać na odpowiedź, ale nie mogłem się zebrać, aby wejść na forum i sprawdzić, czy są nowe odpowiedzi. Oto wyniki:

  [link nie działa]

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.