Strona główna Forum DYSKUSJE Preparaty marki SWISS HERBAL NOOPEPTIL™ MAX – dokładny skład?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76489
  grzegorz
  Uczestnik

  witam chcialbym sie dowiedziec jaki jest dokladny sklad noopeptil max.

  na opakowaniu pisze ze kapsulka wazy 550 mg, pisze ze jest 15 mg noopeptu w kapsulce

  lecz nie pisze ile  hupercyny a,ile vinpocetinu,ile ALCAR,ile choliny,ile inositolu ,jest jeszcze podana dawka witaminy B5 – 55 mg

  #76688
  Obsługa Klienta
  Moderator

  Preparat NOOPEPTIL™ MAX powstał w efekcie intensywnych badań zespołu Swiss Herbal Institute w kraju oraz dzięki naszej wspólpracy w placówkami zagranicznymi. Jako, że nie można opatentować receptrury tak, aby nie została ona odtworzona przez firmy konkurencyjne – nie podajemy ostatecznego składu na etykiecie. Proszę zatem wybaczyć, jeżeli nie otrzymają Państwo jednozancznej odpowiedzi na pytania związane ze składem naszych suplementów – w ten sposób chronimy tajemnice naszej firmy.
   
  Na etykiecie umieścilismy kluczowe informacje, na podstawie których każdy jest w stanie dopasowac indywidualne dawkowanie do swoich i preferencji oraz – co bardzo istotne – do łączenia z innymi suplementami nootropowymi. Dlatego wartość 15 mg Noopeptu w preparacie NOOPEPTIL MAX wskazuje, iż nie ma konieczności stosowania więcej niż jedną kapsułkę jednocześnie dla osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów. To samo tyczy się pozostałych synergicznych składników – w tym Hupercyny oraz Winpocetyny – których ilość w jednej dawce jest w 100% wystarczająca do perfekcyjnego działania całej receptury. 
   
  W przypadku zastosowanych witamin – ich ilości zawsze podajemy na etykietach, co wynika z kwesii prawdnych oraz %RDA (zalecanego dziennego spożycia). Te same witaminy występują w wielu różnych produktach, dlatego monitorowanie przyjmowanych ilości powinno być jak najłatwiejsze.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.