Strona główna Forum DYSKUSJE Strategie suplementacji NOOPEPTIL / NOOPIRYNA / RELATONIC – test

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76496
  Gregg
  Uczestnik

  Przyjechały do mnie „cukierki” :) od dziś rozpoczynam stosowanie i będę starał się wpisywać swoje odczucia.
  Zaczynam od stosowania następującego COMBO:

  • Noopeptil MAX – 1 tabletka z rana
  • Noopiryna MAX- 2 x po 1 tabletce w ciągu dnia
  • Relatonic MAX- 2 tabletki na wieczór

  Noopeptil MAX będzie leciał przez ok 30 dni, jeśli będzie za słabo działać zwiększę dawkę do 2 x 1 tabletka/ dziennie. Po okresie 30 dni przeskoczę na Noopeptil Basic,
  Celem suplementacji jest zwiększenie zdolności kognitywnych, koncentracji, poprawa samopoczucia – to ma załatwiśc Noopeptil MAX + Noopiryna MAX
  Redukcja stresu i poprawa jakości wypoczynku, zrównoważenie poziomu GABA – to ma wspomóc Relatonic MAX. Cały cykl będzie trwał ok 3 mcy.

  #76710
  Obsługa Klienta
  Moderator

  Zgodnie z zasadą: „lepiej mniej, ale lepiej” – powyższy stack wyglada bardzo obiecująco. Z niecierpliwością czekamy na pańskie relacje 🙂

  Proszę pamiętać, że większość składników z powyższych preparatów rozpuszcza się w tłuszczach (zwłaszcza Sulbutiamina i Aniracetam z NOOPIRYNY), dlatego najlepiej stosowawać je po posiłku. Jeszcze lepiej gdyby dołączył Pan do zestawu tran rybi lub kwas Omega-3.

  #76711
  Gregg
  Uczestnik

  Po 3 dniach stosowania zauważam że wstaję bardziej wypoczęty. Co prawda mam ochotę jeszcze pospać, ale czuję się wypoczęty. W porównaniu do tego co było wcześniej, notorycznie wstawałem niewyspany. Co do efektów działania Noopeptilu/Noopiryny, narazie za szybko by oceniać, ale podczas wczorajszego treningu byłem bardziej skupiony na technice niż zwykle i miałem lepsze czucie mózg- mięśnie ( kto ćwiczył na siłowni wie o co chodzi ).

  Jeśli chodzi o OMEGA-3, to mam jeszcze jeden listek z OLIMPU. dodatkowo dorzucę siemię lniane + olej lniany. Jeśli chodzi o O-3 to ma bardzo wszechstronne działanie, które nie sposób przeceniać.

  #76712
  teges
  Uczestnik

  Czy po zażyciu Noopeptilu odczuwasz wyraźną zmianę nastroju lub poprawę pracy mózgu? Ciekawi mnie to, bo z obserwacji widzę, że stopień reakcji na noopept bardzo się różni u poszczególnych ludzi.

  #76713
  Gregg
  Uczestnik

  Jak narazie biorę 1 tabs/ dz. noopeptilu max. Mam tam 15 mg noopeptu. Dawaka powiedziałbym dolna, jednak z racji że w tle idą inne związki a i sama suplementacja trwa krótko- narazie nie planuję zwiększać, przynajmniej do 2 tygodnia suplementacji. To co obserwuję na teraz:* zdecydowanie lepszy nastrój, który pojawia sie około godziny 13, jestem bardzo wesoły, wręcz sobie podśpiewuję;* lekki wzrost elokwencji;* większa cierpliwość podczas rozmowy, gdy ktos ma inne poglądy nie emocjonuje się tym, daję mu dokończyć potem mówie co ja myślę – większa zdolność do dystansowania się;* nie wiem czy to efekt noopeptu ale mając odmienne zdanie od kogoś częściej zadaję pytania typu kill question, wcześniej bym pomyślał i zachował dla siebie.* lekki wzrost motywacji, mam wiecej checi do czynności zawodowych;Jeśli chodzi o samo kojażenie/ skupienie / koncentracje – narazie nie odczółem nic spektakularnego. Jednak jutro mija dopiero 7 dni. efekty dopiero zaczną sie pojawiać. Mam taką nadzieję 🙂

  #76714
  teges
  Uczestnik

  Znam osoby, które na Noopeptil reagują niezwykle entuzjastycznie. Ja brałem i miałem wrażenie, że mnie nie smyra. Dopiero teraz, po odstawieniu, wydaje mi się, że jednak zrobiłem się trochę… tępawy w porównaniu z okresem na noopepcie 😉

  #76715
  Gregg
  Uczestnik

  jakie dawki leciałeś? jak długo? szedł sam noopept czy leciało jeszcze coś w tle ( cholina, alcar.. ? )

  #76716
  teges
  Uczestnik

  Brałem Noopeptil Basic, 2 piguły dziennie, czasami dwie na raz, czasami jedna rano, jedna po południu. Równocześnie szedł Relatonic, 4 piguły rano. Moje wątpliwości co do noopeptu mogą wynikać z tego, że raczej nie wpływał na mój nastrój, a jedynie na możliwości poznawcze (co stwierdzam po fakcie). Trudniej to było zaobserwować niż u osób, u których noopept powoduje ogólnego boosta.

  #76717
  Gregg
  Uczestnik

  Po przeszło tygodniu stosowania, z zaobserowanych efektów:

  • więcej spokoju,
  • lepszy wypoczynek,

  ze skupieniem i koncentracją jest różnie, ale w weekend było troche alkoholu. Wprowadzam małe zmiany od dziś będzie tak:

  1. NOOPEPTIL MAX – 2 x 1 tabs ( 1 rano + 1 po południu )
  2. NOOPIRYNA MAX – 2 tabs ( podobnie jak wyzej )
  3. RELATONIC – 2 tabsy wieczorem

  Myslę że w tym układzię będzie lepszy focus.

  #76718
  Obsługa Klienta
  Moderator

  Pierwsze efekty wskazują na to, że największy pański deficyt – GABA – ulega stopniowej regulacji. Jeśli utrzyma Pan suplementację Relatonikiem na obecnym poziome – można liczyć na trwałą poprawę.

  Jeśli chodzi o focus, to czekamy na dalsze relacje – przy powyższych ilościach powinno być coraz lepiej 🙂 Może Pan też zrobić eksperyment z NOOPIRYNĄ raz dziennie, ale w większej dawce (np 2 kapsułki). W takiej formie powinna podziałać jako ok. 4-godzinny boost koncentracji i nastroju.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.