Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76652
  Renegat
  Uczestnik

  Witam wszystkich

  Potrzebuje małej pomocy, przygotowuje się do ciężkich egzaminów i pracuje na zmiany. Jestem mocno zmęczony, nie moge sie skupić na nauce w żaden sposób ciagle sie rozkojrzam brakuje mi chęci i nauka mnie męczy.

  Według testu dr. Bravermana wyszło że powinienem łykać Relatonic, czy mogę go połączyć z noopeptilem max oraz adrafinilem? Czy polecacie jakieś inne mieszanki? Jak tak czy wedlug dawki ze ze strony czy innej?

  Z góry dziękuję 🙂

  #77466
  etaCarinae
  Uczestnik

  Hej

  Relatonic jest spoko 🙂 Można łączyć z Noopeptilem max, jak najbardziej. Tylko ten pierwszy bardziej do brania po południu, a drugi rano.

  Z adrafinilem to ostrożnie i rozważnie – tak ze 3x w tygodniu, raczej nie częściej. Albo zamiast niego Zen-cafe Max, też fajny booster.

  Jeśli masz wynik testu gdzieś zapisany, to wrzuć tutaj, bo tak na sucho to niewiele można powiedzieć, co mógłbyś pobrać 🙂

  #77467
  Renegat
  Uczestnik
  #77468
  etaCarinae
  Uczestnik

  A więc tak się u Ciebie sprawy mają…

  Wiesz co, ja bym zrobiła tak: Po południu Relatonic Max albo Comfortil Max. Albo nawet 2x dziennie, wczesnym popołudniem i wieczorem na przykład. A rano Memostim Max, tak na pół godziny przed śniadaniem. Po dwie kapsułki. I tak przez miesiąc.

  Dlaczego? Relatonic i Comfortil poradzą sobie z deficytem GABA -> będziesz mniej podatny na stres, spokojniejszy, będziesz wydajniej spał. Memostim zrobi porządek z dopaminą -> doda Ci energii, pomoże ze skupieniem uwagi.

  Dopiero jak z dopaminą zrobisz porządek, to weź się za acetylocholinę, czyli dopiero za miesiąc zacznij cykl z Noopeptilem Max. Bo jak deficyt dopaminy jest spory, tak jak u Ciebie, to ciężko będzie poradzić sobie z regulacją acetylocholiny. Rozumiem, że zależy Ci na koncentracji, pamięci i uczeniu się. Owszem, Noopeptil (podnoszący acetylocholinę) na to pomaga, ale jeśli masz deficyt dopaminy, to siada Ci motywacja, nic Ci się nic chce. Trudno, żeby w takich warunkach można się było skoncentrować na czymś. To tak moim skromnym zdaniem. Powodzenia 🙂

  #77469
  Renegat
  Uczestnik

  I tak odpowiedzi oczekiwałem, dziekuje bardzo, zastosuje się do Twoich zaleceń

  Po miesiącu brania memostimu max oraz Relatonicu max, mogę przejść na czysty noopeptil max + adrafinil ? Czy sugerujesz coś dodać do tej mieszanki?

  #77470
  etaCarinae
  Uczestnik

  Relatonic możesz nawet brać dłużej, przez 8-12 tygodni. Z Noopeptilem też będzie się ładnie łączył. Ewentualnie, jeśli zauważysz, że np. po Noopeptilu boli Cię głowa czy trudniej Ci się myśli (tzw. brainfog), to możesz jeszcze dobrać jakieś źródło choliny, bo to będzie oznaczało, że tej choliny, co jest w Noopeptilu jest za mało. Czasami tak bywa u niektórych osób. Ja tak miałam, ale jak brałam zwykły Noopeptil, nie Max. Poza tym – powinno być git 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.