Strona główna Forum DYSKUSJE Preparaty marki SWISS HERBAL Nowe produkty w sklepie

 • Ten temat ma 4 odpowiedzi, 3 głosy i był aktualizowany temu przez Kris.
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76533
  ewenement
  Uczestnik

  Chcialbym zapytac kiedy beda nowe produkty dostepne w sklepie min. zen cafe max? Dostalem informacje ze sklepu, iz bedzie to pod koniec listopada.. ni widu ni slychu 🙂

  #76876

  Zakończyliśmy prace badawcze nad trzema preparatami:

  1. ZEN-CAFE MAX (stymulujący gospodarkę dopaminową)
  2. COMFORTIL MAX (wzmacniający gospodarkę GABA)
  3. NEURO-ZMA (regulujący gospodarkę serotoninową)

  Prace wdrożeniowe miały potrwać do końca listopada, aczkolwiek jak Pan zauważył mamy mały opóźnienie. Sądzę, że produkty pojawią się w sprzedaży nie później jak do końca obecnego miesiąca.

  Pozdrawiam serdecznie i liczę, że jakość i skuteczność nowych produktów wynagrodzi cierpliwość naszych klientów.

   

  #76879
  ewenement
  Uczestnik

  Konczy sie miesiac, nadzieja matka glupich 😉 Pytanie, kiedy nowe produkty? 🙂

  #76884

  Dziękujemy za cierpliwość 🙂

  W ofercie on-line jest już ZEN-CAFE MAX oraz dwa nowe produkty synergiczne: SULBUTIAMINA + ALCAR i CDP-CHOLINA + CHOLINA. Na COMFORTIL oraz NEURO-ZMA nasi klienci będą jeszcze musieli trochę poczekać, ale w międzyczasie na pewno pojawi się kilka interesujących pozycji z linii synergicznej.

  W SHI kładziemy bardzo duży nacisk na jakość produktów, dlatego też terminy wprowadzania nowych pozycji do naszej oferty jak widać mogą ulegać mniejszym lub większym zmianom. Liczymy na wyrozumiałość oraz mamy nadzieję, że satysfakcja ze stosowania preparatów marki SWISS HERBAL wynagrodzi pańską cierpliwość.

  #76885
  Kris
  Uczestnik

  Proponuję wprowadzenie do sklepu samego surowca lub jeszcze lepiej synergika z dobrym ekstraktem Tongkat Ali, ponieważ na polskim rynku nierealne jest kupienie dobrej jakości tego specyfiku. Pojawiają się rzekome ekstrakty 1:200 na znanym portalu aukcyjnym 🙂 w kolorze jasnym (żółtym) co jest niemożliwe dla tego rodzaju ektraktu o czym wiedzą osoby siedzące w temacie. Po długich poszukiwaniach odpuściłem produkty z rodzimego rynku, skończyło się na zamówieniu z USA, co jest uciążliwe przez czas oczekiwania oraz inne kwestie. Wolałbym kupić to u Państwa.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.