Strona główna Forum DYSKUSJE Strategie suplementacji Piękny zestaw, porady co do dawek…

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76546
  Dawid
  Uczestnik

  Zakupiłem zestawik taki oto, aby powiększyć GABA (mam znaczne niedobory, a serotoninę mam nieco nadwyżki), polepszyć pamięć (często zapominam słów itp), oraz nieco polepszyć koncentrację : 2x 60kap Neuridine Max 2x 60kap Relatonic Max + 5g Noopept + 10g Pramiracetam. Teraz muszę to sobie ładnie rozłożyć, jestem dość chudy (jeśli waga ma znaczenie).

  #77006
  teges
  Uczestnik

  Do Neuridine warto dorzucić Omega-3 – Nueridine stymuluje odnowę mózgu, a Omega-3 to budulec wykorzystywany przy tej odnowie.

  #77007
  Dawid
  Uczestnik

  tak, wiem, planuję zakupić jeszcze omega 3 🙂

  #77020

  Panie Dawidzie, zestaw który Pan przedstawił nie jest idealnym rozwiązaniem jeśli pańskim celem jest regulacja GABA.

  Spośrod wymienionych składników jedynie RELATONIC MAX celuje w gospodarkę GABA i jego stosowanie rzeczywiście przełoży się na lepszą aktywność GABA-nergiczną. Pozostałe preparaty działają zdecydowanie „od drugiej strony” właściwości układu nerwowego, tzn. pobudzają aktywność glutaminową oraz cholinergiczną. W związku z tym stosowanie ich równolegle owszem powinno generować bardzo pozytywny efekt prokognitywny, aczkolwiek w dłuższej perspektywnie nie przełoży się za bardzo na eliminację deficytów GABA.

  Jeśli zależy Panu na zdecydowanej poprawie kondycji GABA w pańskim przypadku, poleciłbym zainteresowanie się takim zestawem:

  • RELATONIC MAX (trwałe efekty wynikające m.in. z poprawy receptywności receptorów GABA)
  • lub COMFORTIL MAX (szybsze efekty z uwagi na działanie agonistyczne i antykortyzolowe)
  • ANIRACETAM + DMAE (wspomaganie zdolności poznawczych charakterystyczne dla racetamów oraz stymulacja aktywności GABA)
  • ADAPTONIC MAX (synergia zarówno z RELATONIC MAX jak i COMFORTIL MAX – zwiększenie odporności na stres oraz wzmocnienie sił witalnych całego organizmu)
  • SULBUTIAMINA + ALCAR (synergia z ANIRACETAMEM, działanie prokognitywne, proenergetyczne i prospołeczne)

  Oczywiście to tylko propozycja, którą przedstawiłem Panu w oparciu o przedstawiony CEL optymalizacji neurofizjologicznej. Nie neguję również pańskiego wyboru –  regulacja w oparciu o NEURIDINE MAX + OMEGA-3 potrafi przynieść naprawdę wiele korzyści. Jeśli jednak zależy Panu na bardziej rzetelnej pomocy – zachęcam do rozwiązania testu dr Bravermana. Po przedstawieniu wyników w niniejszym wątku, z przyjemnością pomogę w ich interpretacji.

  #77024
  Dawid
  Uczestnik

  ale rozumiem, że w niczym nie przeszkadza pramiracetam i noopept? Czy do wymienionych przez Pana surowców można pić alkohol sporadycznie?

  #77026
  Dawid
  Uczestnik

  Przeczytałem gdzieś na innym forum, ze modulatory GABA całkowicie znoszą działanie noopeptu i powodują powrót do stanu sprzed kuracji,.. czy to prawda?

  #77027
  teges
  Uczestnik

  Ciekawa informacja. Masz jakieś linki do źródeł? Ja często wrzucam coś na GABA podczas brania Noopeptilu

  #77032
  Dawid
  Uczestnik

  Myślę, ze linku itak nie mogę tutaj podać, to wypowiedź na forum , więc potrzebowałaby wsparcia badaniami, albo potwierdzenia od większej ilości osób eksperymentujących. Myślę, że żelazny sztab ze swissherbal jasno wyjaśni nam te nieścisłości…

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.