Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76557
  Marek
  Uczestnik

  Witam.

  Mam fizyczną i umysłową, treningi. Szukam dość fajnego połączenia, które mógłbym stosować jednocześnie.

  Chciałbym poprawić swoje zdolności koncentracji, uczenia się i szybkiego przyswajania wiedzy jak i czytania.

  Chciałbym również powiększyć swoją siłę, masę mięśniową i wytrzymałość wraz z szybszą regeneracją. Zdecydowałem się nie brać żadnych strzał ani innych zamienników kulturystów.

  Nie mam problemów ze stresem, ani ze snem.

  Prosiłbym o wypowiedzi konkretnych osób które zadadzą ew. dobrych pytań odnośnie mojej osoby aby rozjaśnić temat i wypowiedz osób kompetentnych lub doświadczonych podobnymi tematami.

   

   

  #77145
  teges
  Uczestnik

  Sporo byś chciał 😉 Zacznę od wsparcia fizycznego. Wydaje mi się, że siłę, kondycję i regenerację mógłbyś podciągnąć podnosząc poziom testosteronu. Od czasu do czasu stosuję sobie mieszankę Horny Goat i Tribulusa i bardzo fajnie na mnie wpływa – stabilizuje emocje, wyostrza umysł i daje lekkiego, fizycznego kopa. Nie testowałem pyłku sosnowego, ale też podobno jest dobrym suplementem na testosteron. Poza tym może w końcu pojawi się produkt SHI podnoszący poziom teścia, który zapowiadał się bardzo obiecująco (szczegóły znajdziesz w wątku http://pl.swissherbal.eu/forum/temat/propozycja-suplementu-na-testosteron/).

  Podniesienie poziomu testosteronu to jedna rzecz, druga to ogólne wsparcie organizmu i tutaj poleciłbym coś, co już sprawdzałem i na mnie działało fajnie – kordyceps. Grzybek adaptogen, który polepszy samopoczucie i zwiększy poziom energii.

  Teraz przejdę do umysłu, czyli zwiększania możliwości poznawczych. Jest bardzo prawdopodobne, iż po zastosowaniu dobrej suplementacji na testosteron i energię poprawi ci się praca mózgu i nie będziesz musiał już nic do tego dorzucać 🙂 Jeśli nie, to może w grupie racetamów znajdziesz coś, co da ci umysłowego boosta… Tutaj akurat nie wskażę Ci niczego konkretnego, bo mam małe doświadczenie (racetamy niezbyt na mnie działają, ale polecam, bo na większość osób działają dobrze lub nawet b dobrze).

  #77147
  Marek
  Uczestnik

  Dziękuję serdecznie za odpowiedz.

  Teraz czekam na odpowiedz w sprawie umysłu.

  Wiadomo. Chciałbym poprawić swoją jakość myślenia, zdolność łączenia faktów i o wiele lepsze przyswajanie wiedzy i lepszą jakość utrzymania jej w swojej głowie.

  Chciałbym zacząć połykać książki, pochodzić na fajne kursy… ale jak nic z nich nie wyciągnę to po co mi fatyga 🙂

  pozdrawiam

   

  #77148
  Marek
  Uczestnik

  bump 🙂

  #77151
  teges
  Uczestnik

  To bardzo ogólne pytanie. Z tego co widzę, chciałbyś poprawić zarówno pamięć krótką (operacyjną), jak i długą, do tego szybkość przetwarzania informacji, lepsze skupienie i podciągnąć też zdolność logicznego myślenia. Wydaje mi się, iż ciężko będzie wskazać jeden środek, który pozwoli to wszystko ugrać. Ale próbowałbym tak:

  – suplementacja Omega-3

  – do tego Neuridine Max, bo ma bardzo wszechstronne działanie (jednak musisz pamiętać, że to nie jest booster, raczej nie doświadczysz efektu wow, chociaż im dłużej będziesz brał, tym sprawniej będzie pracował twój umysł)

  To baza. Możesz ją uzupełnić czymś, co da Ci szybsze efekty. Tutaj jak dla mnie król jest jeden – Noopeptil Max. Niemal natychmiastowe działanie: umysł ostry jak brzytwa i szybki jak błyskawica 😉 Ew. zamiast Noo wrzucać jakiś racetam.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.