Strona główna Forum DYSKUSJE Strategie suplementacji Pomoc w doborze suplementacji – test braverana

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76577
  Incognito
  Uczestnik

  Witam,

  Chciałbym na wstępie dodać, że jak to człowiek niecierpliwy najpierw kupiłem potem pomyślałem 🙂

  A więc tak, zamieszczam poniżej mój test braverana: (nie potrafiłem wkleić zdjęcia wiec napisałem)

  1A. Dopamina: Natura 19/50 (38%)   } Niedobór: 15/25 (60%)

  2A. Acetyloholina: Natura 16/50 (32%)    |     Niedobór: 10/25 (40%)

  3A. GABA: Natura 22/15 (44%)    |     Niedobór: 17/40 (43)

  4A. Serotonina: Natura 15/50 (30%)  |   Niedobór 15/25  (60%)

  „Rozkład wartości z pierwszej części testu wskazuje, że Twoją dominującą naturą jest natura GABA”

  A teraz przejdę do rzeczy, przed tym zanim zrobiłem test poczytałem trochę o suplementacji i zakupiłem w tym celu:

  Noopept , ALCARALPHA-GPC

  Wszystko to dlatego, że mam problemy z pamięcią i koncentracją, często wykonuje kilka zadań na raz co nie jest efektywne, często też mam problemy ze snem po czym w ciągu dnia jestem lekko „przetrącony”, czuję też ciągłą nerwowość, dlatego też uznałem, że taka suplementacja pomoże mi w ciągu dnia wskoczyć na wyższe obroty i wrócić do normalności.

  Dzisiaj jednak trafiłem na test braverana i zrobiłem test.  Test dał mi do myślenia, że w sumie moja kiepska efektywność w ciągu dnia może być również przyczyną kiepskiego GABA i serotoniny (ciagła nerowość, kiepskie spanie).

  Dzisiaj dopiero zacząłem moją suplementacje, ale z uwagi na powyższe, zastanawiam się nad uzupełnieniem mojej suplementacji o”

  Serotin, oraz Relatonic Max.

  Jednak zastanawiam się na suplementacją Relatonic Max, czy będę mógł go brać rano? Zaznaczam, że mam prace umysłową i nie chciałbym chodzić jeszcze bardziej „przetrącony” w ciągu dnia.

  Na pewno Serotonin i Relatonic Max brałbym w godzinach wieczornych (na lepsze spanie).

  Prośba o pomoc w tej kwestii, bądź jeżeli ktoś miałby jeszcze jakiś pomysł czym mógłbym się wesprzeć to prosiłbym również o taką radę.

  Pozdrawiam.

   

   

   

   

   

   

  #77253
  teges
  Uczestnik

  Stosowałem Relatonic Max na dzień i nie miałem problemu z zamuleniem. Ten suplement uspokaja, relaksuje, ale w efekcie nawet miałem więcej energii (neurotyczność wykańcza…). No i to dobry pomysł, żeby go stosować już na początku neuroregulacji, bo GABA często zaburza równowagę pozostałych neuroprzekaźników. Serotine na noc to dobry pomysł, da Ci głęboki sen i regenerację.

  Co do upregulacji serotoninowej, to u mnie występuje trochę dziwny efekt – mam deficyty w tym obszarze, jednak suplementacja w tym kierunku obniża mi nastrój. Nie czuję się dobrze po suplementach proserotoninowych, bo robię się ospały, otępiały, smutny. Zastanawiam się, na czym to może polegać, ale na razie nie mam pomysłu. Za to bardzo dobrze na mnie wpływa podbijanie GABA i dopaminy (GABA mam życiowy niedobór, za to dopamina to najsilniejszy aspekt mojej natury).

  #77254
  Incognito
  Uczestnik

  Dzięki za radę. Tak więc dołącze Relatonic Max i Serotine do mojej suplementacji.

  Zobaczymy jak u mnie będzie działać suplementacja serotoninowa, może pomoże:)

  A poleciłbyś jeszcze coś na doregulację GABA? Chodziło by mi bardziej o jakiś długofalowy efekt, niż o jednorazowe strzały. Dostałem w gratisie Fenibut & Rhodiola i przetestowałem na noc (2 tab.) z uwagi na moje problemy ze spaniem i częste wybudzanie się. Efekt jest dość widoczny, w nocy budziłem się ale mniejszą ilość razy i od razu zasypiałem, a w ciągu dnia byłem bardzo wypoczęty i potrafiłem się skupić!. Jednak czytałem, że fenibut można brać tylko sporadzycznie bo organizm szybko się przyzwyczaja. Wieć może coś innego na zastępstwo mógłbyś polecić?

   

   

  #77255
  teges
  Uczestnik

  Długofalowy efekt to właśnie Relatonic Max – ja jestem fanem tego suplementu 🙂 Poza tym jest też spora szansa, że odczujesz jego efekty natychmiast, od pierwszej dawki. A w perspektywie tygodnia-dwóch, efekty zaczną się utrwalać.

  Poza tym w gabowej aptecze warto mieć jeszcze Comfortil (na doraźne podbicie) oraz ashwagandhę – ona fajnie działa uspokajająco, z tego, co czytałem, jest „gabamimetyczna”, czyli działa tak, jak gaba, chociaż nie wpływa na gospodarkę tego neuroprzekaźnika.

  #77263
  daniel.podola
  Uczestnik

  Witam,

  Mam deficyt wszystkiego po tyle samo. Proszę o pomoc w doborze suplementacji.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.