Strona główna Forum DYSKUSJE Związki nootropowe Propozycje nowych nootropów

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76537
  Łukasz
  Uczestnik

  Jako że zamierzam już stale co jakiś czas zaopatrywać się w waszym sklepie, mam pytanie. Czy w przyszłości można liczyć na pojawienie się w ofercie związków znanych jako PRL-8-53 oraz NSI-189 jako samodzielnych substancji bądź w składzie nowych preparatów? Chętnie zamawiałbym wszystko w jednym sklepie a tak to muszę składać zamówienie u paru różnych „vendorów” 😀

  #76878

  Panie Łukaszu, dziękujemy za słuszną sugestię 🙂

  PRL-8-53 oraz NSI-189 wprowadzimy do naszej oferty, aczkolwiek dopiero pod koniec I kwartału przyszłego roku. Obecnie skupiamy się na uzupełnieniu asortymentu sklepu o najwyższej jakości ekstrakty roślinne oraz związki nootropowe z grupy racetamów (np. pramiracetam, fenylpiracetam, fasoracetam).

  #76942
  ulicznik69
  Uczestnik

  A Hupercynę planujecie może?

  #76974

  Rozważaliśmy możliwość wprowadzenia do sprzedaży czystego ekstraktu z Huperzia Serrata zawierającego 1% Hupercyny A, gdyż wykorzystujemy ów surowiec do produkcji NOOPEPTIL MAX. Martwi nas jednak ryzyko przekraczania zalecanych dawek, które są bardzo niskie (5-15 mg) i niebezpieczeństwo dla zdrowia, które może się z tym wiązać. Hupercyna to wyjątkowo aktywny związek i należy postępować z nią wyjątkowo odpowiedzialnie.

  Czy wersja synergiczna Hupercyny A (powiedzmy z Inozytolem lub Choliną), byłaby dla Pana satysfakcjonująca? Możemy się zastanowić nad wprowadzeniem takiego preparatu do oferty sklepu SHI.

  #76980
  alienzombie
  Uczestnik

  Myślę, że huperzyna A solo byłaby lepsza, suplementacja choliną nie odpowiada każdemu.

   

  A wprowadzenie czystego ekstraktu z Vinca Minor ?

   

  #77088
  Łukasz
  Uczestnik

  Ja od siebie dodam, że chętnie obok ekstraktu z Soplówki Jeżowatej, którego spory zapas sobie u was kupiłem i z przyjemnością zużywam, chętnie zobaczyłbym w ofercie sklepu wśród ekstraktów roślinnych ekstrakt z Ashitaby (Ashitaba Keiskei). Naprawdę niedoceniana i chyba mało znana roślina. Nie znalazłem nic w polskich sklepach z nią, a wydaje się być ciekawą propozycją. Podobno równie skutecznie jak Soplówka wpływa na wzrost stężenia czynnika wzrostu nerwów w mózgu a dodatkowo posiada właściwości antyoksydacyjne i jest naturalnym źródłem organicznego germanu, który ma działanie immunostymulujące 🙂

  #77122
  szakal000
  Uczestnik

  Huperzyna A by się przydała. Ale bardziej najbardziej ciekawi mnie fasoracetam o którym zostało wspomniane. Czy można liczyć ,że będzie w waszej ofercie ?

  #77123
  Kris
  Uczestnik

  Fasoracetam wczoraj pojawił się w ofercie: http://pl.swissherbal.eu/sklep/fasoracetam/
  (pojawił się także wspomniany wyżej PRL-8-53)

  Przyznam, że Faso bardzo mnie zaciekawił, szczególnie pod kątem upregulacji GABA-B.

  Jeśli mogę coś zasugerować – przydałyby się synergiczne produkty z nowymi racetamami (fenylopiracetam, fasoracetam, pramiracetam).

  #77126
  szakal000
  Uczestnik

  To dobrze ,że pojawił. Faso jest silnym antagonistą GABA-B i ja osobiście bym agonistów tych receptorów bez faso nie tykał a nie powiem – uwielbiam fenibut ;).

  #77127

  Witam serdecznie. Kilka niespodzianek pojawi się jeszcze przed końcem obecnego miesiąca. Mamy w planach rozszerzyć naszą ofertę racetamów tak, aby w Europie była bezkonkurencyjna. Równolegle będziemy wprowadzać preparaty synergiczne dla każdego z dodanych produktów. Stąd już wkrótce można się spodziewać:

  • Fasoracetam + DMAE
  • Phenylpiracetam + DMAE
  • Pramiracetam + DMAE
  • PRL-8-59 + ALCAR

  Jeśli chodzi o wspomniane wcześniej: Hupercynę, Winpocetynę i NSI-189, produkty te też trafią do oferty. Na pewno jako synergiki w kapsułkach, być może również w formie sypkich surowców. Bądźcie czujni 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.