Strona główna Forum DYSKUSJE Preparaty marki SWISS HERBAL Propozycja suplementu na testosteron

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76497
  Gregg
  Uczestnik

  Widze zę jest dostępna większość składników, które trzeba do dobrego stacku testosterownu, czy jest możliwość stworzenia suplementu o następującym składzie:

  • Horny Goat Weed- 300mg
  • Mucuna Purines- 300mg
  • MACA-1000mg
  • DAA-3000mg
  • Resweratrol- 200 mg

   
  byłby to kompleksowy stack, który miałby skuteczne działanie trochę sporo kapsułek by wyszło, jeśli pakowane w 500 mg, Przy dużych kapsach po 1000mg nie byłoby tak żle.
  Pod tematem prosze wpisywać propozycję co do składu oraz czy są zainteresowani.

  #76719
  Obsługa Klienta
  Moderator

  Cieszy nas, że padło takie pytanie, ponieważ mamy w przygotowaniu własny suplement pro-teststeronowy TESTOGEN. Poniżej podaję skład, który jest w ostatnim etapie testów:

  • 200 mg Tribulus Terrestris 60%
  • 100 mg Long Jack 100:1
  • 100 mg Maca 4:1

   
  Wersja MAX dodatkowo ma zawierać: DAA, DHEA, L-DOPA oraz Avena Sativa. 
   
  Co Pan myśli o powyższym składzie (dziwię się, że nie uwzględnił Pan Tribulusa w swojej propozycji)? 
   
  Odnosząc się do podanych w pytaniu składników, to wszystkie mamy na stanie. Czyste DAA (kwas D-asparaginowy) równiez pojawi się w sklepie. Ponadto, w przeciągu tygodnia dodamy do oferty kilka preparatów dwuskładnikowych z linii wegetariańskiej (kapsułki hydroksycelulozowe zamiast żelatynowych), spośród których zainteresować mogą Pana:

  • HORNY GOAT / MACA (150 mg / 300 mg)
  • HORNY GOAT / MUCUNA 15% (200 mg / 200 mg)

  Oczywiście nie wykluczamy innych zestawów :)

  #76720
  teges
  Uczestnik

  Z zaproponowanych tu rzeczy próbowałem Horny Goat i efekt był bardzo przyjemny. Podbicie poziomu testosteronu dawało rezultat w postaci większej pewności siebie, lepszej koncentracji na zadaniach, większej ilości energii. Fakt, że lepiej, gdy były to zadania wymagające dynamicznego działania. Ogólnie taki boost do akcji i przejmowania sprawy w swoje ręce. Fajne ziółko 🙂

  #76721
  Gregg
  Uczestnik

  Ja nie stosowałem Horny… i Mucuna tez nie, jedynie z zasłyszenia wiem ze dobrze wkręca testa, znacznie lepiej niż TT. Z ogólnie dostępnych boosterów testa bardzo dobrze wspominam Black Devil- gdzie trzonem było DAA, MACA i TT w ilości 1000 mg fajnie wspierały działanie DAA, dodatkowo była kozieradka która tez ma zdolność podbicia testa, ale i o ile dobrze kojarzę kozieradka jeszcze wspiera trawienie. Dodatkowo był kompleks ZMA – jak wiadomo cynk ma zdolność do hamowania aromatozy, a ZMA jako całość wpływa na LH-> które z kolei stymuluje większe wydzielanie testa. IMO- środek działa, i był w rozsądnych pieniądzach. Do wcześniej zadanego pytania: dlaczego nie ująłem TT w składzie- moim zdaniem minimalna dawka TT to 1000mg i więcej. Wpakowanie tylu środków stworzyło by środek-bomba, ale ilość kapsułek do łyknięcia byłaby tez nie mała.
  Dla mnie booster test to przede wszystkim dużo lepsza regeneracja, głębszy i dający więcej wypoczynku sen, druga zaleta- trening, widoczną większa ochota do ćwiczeń, progresja. Samopoczucie w ciągu dnia jest lepsze. Ostatni nie najważniejszy, lecz miły dodatek działania to zwiększone libido.

  #76722
  Obsługa Klienta
  Moderator

  Słuszna uwaga z Tribulusem – nalepiej działa przy wyższych dawkach (przy ekstrakcie standaryzowanym na 60% samonin dobowe minimum to ok. 750 mg), ale nie można zapominać o synergicznych relacjach z towarzyszącymi składnikami. Sądzę, ze to właśnie para Tribulus-DAA będzie głównie decydować o potencjale preparatu Black Devil. 

  Co do ZMA – to jeden z moich osobistych faworytów, jeśli chodzi o suplementy na regenerację oraz testosteron. W ofercie Swiss Herbal na pewno pojawi się ta formuła – jej skład jednak wielu pozytynie zaskoczy 🙂

  #76723
  Obsługa Klienta
  Moderator

  W nawiązaniu do dyskusji z niniejszego wątku zapraszamy do przeczytania wpisu, który jakiś czas temu pojawił się na naszym blogu. Jest to tłumaczenie bardzo ciekawego artykułu na temat testosteronu, jego regulacji. Osoby zainteresowane boosterami męskiego libido znajdą tam wiele pomocnych informacji. 
   
  -> http://pl.swissherbal.eu/regulacja-hormonow-meskich/

  #76728
  Grzegorz
  Uczestnik

  Witam

  A kiedy będzie dostępny TESTOGEN w wersji MAX, chętni poTESTuje?:)

   

   

  #76729
  Obsługa Klienta
  Moderator

  Eksperymenty w toku – porównujemy warianty z różnymi proporcjami. Produkt wprowadzimy do oferty jeśli będziemy 100% pewni, co do jego maksymalnej skuteczności.

  Jeśli jest Pan zainteresowany możemy gratisowo podesłać jedno opakowanie wersji, którą uznamy za ostateczną. Pańska opinia będzie dla nas bardzo cenna.

   

   

  #76730
  Grzegorz
  Uczestnik

  Tak. Chętnie spróbuję i oczywiście podzielę się doświadczeniami.

  #76731
  Grzegorz
  Uczestnik

  Ps: może nawet warto opis doświadczenia zrobić w postaci „anonimowej” ankiety lub czymś na kształt? Jak eksperymentować to z wynikami.

  #76732
  Obsługa Klienta
  Moderator

  Bardzo dobry pomysł. Przymierzaliśmy się właśnie do testów w grupie kontrolnej osób w wieku 25-35 lat trenujących sporty walki (4x w tygoniu 1,5 h). Olsztyńska ekipa Sandy (full-contact) rozpoczyna właśnie przygotowania do zawodów i sądzimy, że jest to idealna sposobność, by przetestować nasz preparat pro-testosteronowy w „warunkach bojowych”.

  Wszystkie uwagi jakie pojawią się w okresie testowym (8 – 12 tygodni), będą podstawą do dalszej pracy i ewentualnych zmian. Za pańskie spostrzeżenia również będziemy bardzo wdzięczni – na początku tygodnia nadamy przesyłkę.

   

   

  #76733
  Grzegorz
  Uczestnik

  …to super, będą konkrety:) Wiek w mojej jednoosobowej grupie to 42, 2x siłka. + 2 x aeroby/joga. Ewidentnie spadła mi moc, więc zobaczę jakie będą efekty. Gdzie przesłać dane do przesyłki oraz jaką przelać kwotę?

  #76734
  Obsługa Klienta
  Moderator

  Dane do wysyłki proszę przesłać na nasz adres mailowy. Tak jak wspominałem – wyślemy Panu opakowanie do testów GRATIS, także przelew nie będzie konieczny 🙂

  #76739
  Obsługa Klienta
  Moderator

  Wysłaliśmy Panu dwie wersje TESTOGENU MAX do przetestowania. Obie receptury różnią się nieznacznie, aczkolwiek będziemy bardzo ciekawi Pana subiektywnych odczuć. Proponujemy zacząć od wersji z Macą (kapsułki białe), a po tygodniu przerzucić się na formułę zawierającą Ashwagandhę i Avenę Sativę (biało-zielone). Następnie proces można powtórzyć.

  Jeśli będzie Pan stosował każdy z preparatów przed snem (najlepiej po ostatnim posiłku) w ilości 3 kapsułek przez 5 dni w tygodniu (weekendy wolne, można przeznaczyć na spisanie wniosków) to cały test potrwa równo 4 tygodnie.

  #76740
  Grzegorz
  Uczestnik

  …dziękuję za szczegółową instrukcję, jak tylko suplementy dojdą będę donosił o efektach:)

   

  #76749
  Grzegorz
  Uczestnik

  … zacząłem od nd (przed snem), czyli w sumie przyjąłem trzy dawki.

  Efekt był od pierwszego zażycia:) W moim subiektywnym odczuciu produkt działa w sposób bardzo zrównoważony.  Powiedziałbym nawet harmonijnie, nie ma skoków energii

  Ćwiczę tylko rekreacyjnie, ale moc do ćwiczeń bardzo wzrosła, do tego stopnia, że dzisiaj nawet pomyślałem, coby nieco zwolnić:)

  Sen, po pierwszej dawce spokojny, obudziłem się wypoczęty. Po drugiej i trzeciej już przerywany, ale to raczej ze względu na wysoki temperatury.

  W wciągu dnia również sporo energii.

  Jest tylko jedna kwestia która mnie zastanawia, że wciągu dnia pojawia się sporo rozdrażnienia tzw. brak cierpliwości:) Być może to przypadek, więc będę obserwował, co dalej.

  Na tą chwilę uważam,  że produkt jest po prostu rewelacyjny.

  ps: od jutra robię przerwę, w nd startuję z nową serią.

   

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.