Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76638
  Szalony_Kris
  Uczestnik

  Drodzy,
  zwracam się z uprzejmą o pomoc w doborze sumplementacji. Chciałbym podkreślić, że jestem osobą, która nigdy wcześniej nie wspomagała się żadnymi suplementami. Jako nastolatek piłem dużo alkoholu, paliłem sporo papierosów i zdarzały się używki. Aktualnie mam 28 lat, dobrą pracę, która wymaga dużego skupienia oraz ciągłej nauki. Zauważyłem, że muszę włożyć wiele trudu w naukę aby osiągnąć zamierzone efekty. Po kilka razy wracam do tych samych stron książek, mam problemy z angielskim mimo, że ciągle się uczę, w pracy jestem rozkojarzony i zadanie, które powinienem zrobić w godzinę robię znaczeni dłużej w międzyczasie robiąc przerwy lub zajmuję się innym. Jestem osobą, która uwielbia aktywność fizyczną lecz z powodów kontuzji dopiero do niej wracam (po 5 miesiącach przerwy). Co może mi pomóc? po kuracji jaką zrobić przerwę ? ile czasu mogę być na suplach? proszę o jak największą ilość informacji.

  wyniki testu:
  1A dopamina
  38% 60%
  19/50 15/25
  2A Acetylocholina
  24% 20%
  12/50 5/20
  3A Gaba
  28% 28%
  14/50 11/40
  4A Sterotonina
  30% 32%
  15/50 8/25

  #77431
  etaCarinae
  Uczestnik

  Prokrastynacja level hard? 😉 Możesz spróbować fenylopiracetamu, to jest bardzo fajny racetam, który podnosi poziom dopaminy – przyda ci się to, bo masz spory jej deficyt. Plus do niego fajna będzie CDP-cholina albo Alpha-GPC – do racetamów dobrze jest jednocześnie brać cholinę, a to są dwie jej najbardziej wydajne formy.

  Albo możesz też spróbować Memostim Max – to masz w gotowych kapsułkach.

  Tak czy inaczej – wszystko to pobudza, więc najlepiej brać rano, bo jak weźmiesz za późno, to możesz mieć kłopoty z zaśnięciem. Myślę, że przez 4 tygodnie możesz pobrać, a potem zrób przerwę, efekty powinny się utrzymać jeszcze jakiś czas. Minimum 2 tygodnie powinna trwać przerwa (1/2 czasu, przez który przyjmujesz suple), ale jest bardzo prawdopodobne, że efekt utrzyma się dłużej.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.