Strona główna Forum DYSKUSJE Strategie suplementacji Proszę o wskazówki przy doborze suplementacji

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76613
  Duke
  Uczestnik

  Cześć wszystkim 🙂 Ostatnio zrobiłem test Bravermana (wiadomo, nie jest to jakoś super dokładne, jednak starałem się oddać jak najrzetelniej rzeczywistość) i zastanawiam się jaką suplementację dobrać.
  Aktualnie suplementuję Alpha GPC 50% oraz Rhodiole (jeśli chodzi o nootropiki), aktualnie mam przerwę od noopeptu. Jestem laikiem jeśli chodzi o suplementację nootropami i jest to mój pierwszy 'stack’.
  Dodam, że zacząłem się tym interesować, ze względu na to, że zauważyłem iż pamięć mi szwankuje oraz dlatego, ponieważ staram się przebranżowić i od jakiegoś czasu uczę się programowania.
  Jeżeli ktoś byłby mi wstanie pomóc, żeby ułożyć suplementację, pod większą motywację i przyswajanie wiedzy, to byłbym bardzo wdzięczny, a tutaj proszę link do testu: https://www.docdroid.net/XtLLjsd/test-osobowosci-1506326236.pdf
  Pozdrawiam! 🙂

  #77370
  etaCarinae
  Uczestnik

  Cześć 🙂 Z Twojego testu wynika, że Twój główny problem to deficyt dopaminy – dlatego możesz mieć problem z motywacją i koncentracją. Rhodiola jest spoko, bo podnosi poziom DOPA (jest inhibitorem MAO, enzymu, który ją rozkłada). Ale możesz spróbować zamiast niej produktów typowo do neuroregulacji. Powinien Ci pomóc MEMOSTIM, on jest tak ułożony, żeby szybko i skutecznie podnieść poziom dopaminy. Powinieneś też wyregulować poziom GABA i serotoniny. Bez GABA nie ma porządnej, stabilnej koncentracji, a i stres szybciej „łapie”. Serotonina – wiadomo – hormon szczęścia. Więc do tego MEMOSTIMU dobry będzie też RELATONIC. Możesz wziąć wersje max jednego i drugiego, wtedy działanie będzie silniejsze i szybciej zauważysz efekty. Z noopeptem i podobnymi rzeczami na razie się wstrzymaj, one nie będą tak skuteczne jak byś chciał, dopóki nie wyregulujesz dopaminy. Daj znać co zadecydowałeś i ewentualnie jak podziałała suplementacja 🙂

  #77371
  Duke
  Uczestnik

  Dzięki wielkie 🙂 na pewno sprawdzę po wypłacie 😉

  #77384
  Duke
  Uczestnik

  Witam ponownie, pozwolę sobie odświeżyć temat 😀

  Tak się zastanawiam, bo został mi polecony RELATONIC – byłby mi ktoś może wyjaśnić różnice między SEROTINE ? I kiedy lepiej suplementować jedno albo drugie ?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.