Strona główna Forum DYSKUSJE Strategie suplementacji Proszę Was o pomoc.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76587
  robus000
  Uczestnik

  Witam wszystkich serdecznie, czy ktoś może polecić mi skuteczną suplementację, tak aby wyprowadzić te wyniki na prostą?

  Moim największym problemem w tej chwili jest częste oddawanie moczu. Trwa to ponad dwa lata i nikt do tej pory nie był w stanie mi pomóc, byłem u różnych urologów, spędziłem trochę czasu w szpitalu, próbowałem różnych suplementacji i nic. Iskierka nadziei zapaliła się, gdy odwiedziłem tę stronę i zrobiłem test Bravermana, pomyślałem że tym razem może się udać…

  Z innych zaobserwowanych niedogodności, mogę wymienić na pewno: dziwne lęki, nadpobudliwość, ataki paniki połączone z chęcią szybkiego oddania moczu, agresja, niekiedy podatność na stres i do tego całkowite odcięcie się od przyjaciół, które trwa ponad dwa lata.

  Alkohol piję przy do 10/15 razy w roku, trawki i papierosów nie palę ponad dwadzieścia miesięcy, choć największy problem miałem z alkoholem i papierosami.

  Aktualnie staram dobrze się odżywiać i od niedawna posiadam własną siłownię, z której oczywiście korzystam regularnie.

  Mam 26 lat i dużo życia przed sobą, a nie chcę się tak męczyć i wrócić do „żywych”, jeszcze raz proszę Was o pomoc.

  #77306
  icantsleepagain
  Uczestnik

  Masz problemy z myśleniem, czy wręcz przeciwnie?

  Na stres, agresję, nadpobudliwość itp myślę, że pomoże Ci Relatonic max i Comfortil max. Wszystko co działa na GABA, pomoże Ci obniżyć nieco poziom dopaminy, która zapewne ponosi winę za sporo objawów, które wymieniłeś. GABA sprzyja odzyskaniu wewnętrznego spokoju.  Ze swojej strony polecam medytację – zwiększa pozioma GABA o 39%; nawet 10 min dziennie robi różnicę, ale liczy się systematyczność i najlepiej o tej samej porze.

   

   

  #77307
  robus000
  Uczestnik

  Nie jestem w sposob jednoznaczny odpowiedzieć na Twoje pytanie. Miewam różne stany, są dni kiedy mam świeży umysł, a następnego dnia potrafię skupiać się na jakiejś czynności bez większego efektu, z dużym obciążeniem własnych myśli.

  Zakupiłem przed kilkoma dniami melatoninę i gaba w kapsułkach, uważasz że niepotrzebne mi będą przy suplementacji opisanej w Twoim wpisie?

  Mogę wiedzieć jakie miałeś problemy? Prowadzisz jakiś wątek tu na forum?

  Dzięki za pomoc. 🙂

  #77308
  icantsleepagain
  Uczestnik

  Melatonina jest pomocna w problemach ze snem, ale radzę bardzo małe dawki i jak już doprowadzisz sen do porządku, to stosuj tylko od czasu do czasu, w razie potrzeby. Gaba w kapsułkach niektórym pomaga, innym nie, więc nie zaszkodzi spróbować 🙂

  Kiedyś to forum było bardziej aktywne, to się udzielałem, teraz nieco mniej. Czasem wpadnę i odpowiem 🙂  Ja nadal nie czuję się normalnie – cokolwiek to znaczy 😀 – ale jest o wiele lepiej niż było. Okazało się, że mam spory deficyt gaba. Pomógł mi z tym Fasoracetam, regularna medytacja, no i Ashwagandha. Na motywację pomogła mi również solidna dyscyplina. Po prostu przestałem szukać motywacji, ignorowałem lęk i zmuszałem się do czynności, a z czasem przychodziło to coraz łatwiej. Co jeszcze mi pomogło? Prl 8-53, bo po tym chce się po prostu robić pożyteczne rzeczy, jest motywacja, pamięć zdecydowanie lepsza i hamuje działanie serotoniny, a wzmaga dopaminy i acetylocholiny. Jak stosuje się to razem z Coluracetamem(podjęzykowo), nastrój jest lepszy i wzmacnia działanie w taki sposób, że megaskupienie od prl 8-53 jest bardziej rozproszone i wielowątkowe, co sprzyja kreatywności. Natknąłem się w internecie na informację, że pomaga nawiązywać kontakty społeczne, ale jak dla mnie to po prostu sprawia, że człowiek nie martwi się tym, co inni myślą albo jak zareagują na twoje słowa, bo jesteś zbyt pochłonięty tym co mówisz i robisz.

  #77316
  teges
  Uczestnik

  W kwestii częstego oddawania moczu to (o ile nie masz jakichś problemów fizjologicznych), stawiam na GABA. Częstomocz jest wskazywany jako jeden z typowych objawów przy zaburzonej gospodarce tego neuroprzekaźnika. Z wyników testu wychodzi, że procentowo masz takie same deficyty GABA, acetylocholiny i dopaminy, jednak dodatkowo GABA ma najniższą wartość wyjściową, czyli ten tzw. poziom życiowy. Więc tu warto zacząć suplementację i zgadzam się z @icantsleepagain w rekomendacji Relatonic Max, Comfortil Max i Ashwagandha. Również polecam medytację, bo działa niesamowicie. Ostatnio miałem regres gabowy do poziomu nerwicowego i wyszedłem z tego dzięki medytacji w ciągu tygodnia! Zresztą – założę o tym wątek, bo to przydać się może ludziom i może inni też się podzielą swoimi doświadczeniami.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.