Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76543
  Gregg
  Uczestnik

  Własnie dojechały do mnie cukierki,

  zakupiłem noopept, sulbutiamine, żeńszeń i phenibut.

  Włąsnie zazyłem pierwsza porcję w dawkach:

  10 mg noopept

  300 mg sulbutiaminy

  300 mg żeńszenia

  Efekty powalające, po 30- 40 minutach, pojawiło sie skupieine, w rozmowie bardzo szybko zbierałem myśli i odczówałem jakby mój poziom elkowencji urusł o kilka poziomów. Nie czułem pobudzenia, ale coś co nazwałbym pełnia energii. Jedyny minus to poczucie ze mam oczy jak 5 złotych, jakby były ciagle szeroko otwarte. Nie spodziewałem sie az tak spektakularnych efektów po pierwszej dawce. Mam wrazenie ze trafiłęm na swietne połaczenie pod swoje potrzeby. wieczorem wezmę drugą dawkę sulbutiaminy ( ale nieco mniejsza ) z phenibutem. Jestem ciekaw tego połaczenia.

  #76983
  Gregg
  Uczestnik

  druga porcja ( 10mg noopept, 300mg sulbu, 200 mg żeńszenia + 500 fenibuta, nie dała juz takiego efektu, owszem wyluzowany byłem, ale nie odczuwałem tego boosta energetycznego. Od nowego tygodnia będe jechał dalej, nieco mniej ( 2 x 10 mg noopept dziennie, sulbu 300 mg dziennie, zenszen 200 mg dziennie ) ale w dawkowaniu ed.

  #76987
  teges
  Uczestnik

  Próbowałeś wcześniej samego Fenibutu? Bo mnie sam ten środek wyrywał z butów – oczywiście też kolejna dawka już takiego szału nie robiła. Zawsze pierwsze branie (czy w ogóle, czy po przerwie) to większa moc.

  #77021

  Jeśli mogę zasugerować niewielką modyfikację do zaprezentowanego zestawu, to proszę uwzględnić w nim również cholinę.

  Na dobrą sprawę wszystkie 3 wymienione składniki zwiększają aktywność cholinergiczną mózgu (tak, żeń-szeń również jest zaliczany do tej grupy), w związku z czym efekty będą nie tylko bardziej zauważalne ale i bardziej trwałe, jeśli do stacku dołączy Pan jedną z form choliny. Prerowana byłaby CDP-Cholina z uwagi na szczególną synergię z Sulbutiaminą, aczkolwiek Alpha-GPC czy DMAE czy nawet najprostszy dwuwinian powinien wprowadzić różnicę. Proszę również pomyśleć o ALCAR, który poza aktywacji cholinergicznej wspomaga metaboliz mitochondrialny, co powinno zwiększyć potencjał proenergetyczny i prokognitywny całego zestawu.

  Podsumowując, proszę rozważyć taką propozycję:

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.