Strona główna Forum DYSKUSJE Preparaty marki SWISS HERBAL Suplementacja Relatonic Max a alkohol

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76584
  dash86
  Uczestnik

  Witam,

  Od 2 tygodni suplementuję RELATONIC MAX 2x2tab. Jak wiadomo jest to preparat regulujący GABA. Obecnie poza tym stosuję różnorodną, zdrową dietę i nie piję alkoholu.

  Pytanie brzmi czy jeśli w Święta wypije te 2 piwa lub kieliszki wódki moja kuracja RELATONIC-iem pójdzie na marne? Na pewno jakiś wpływ będzie ale czy nie za duży?

  #77296
  icantsleepagain
  Uczestnik

  Nie pójdzie na marne, jedynie nieco spowolni progres. No i lepiej zachować odstęp czasowy między dawką Relatonic’a a wypiciem alkoholu.

  #77297
  teges
  Uczestnik

  W przypadku GABA – picie alkoholu to ciągnięcie zaprzęgu w dokładnie odwrotnym kierunku niż Relatonic. Więc to kwestia skali 😉 Mała ilość alkoholu tylko nieznacznie zakłóci proces, tak jak pisał icantsleepagain. Po sobie wiem (mam deficyty GABA), że np. weekend z alkoholem to kompletny regres w gospodarce GABA przez niemal cały następny tydzień. Z tym że bez Relatonica. Relatonic to b skuteczny preparat, więc mocno ograniczy ten negatywny efekt.

  #77299
  icantsleepagain
  Uczestnik

  Przy (up)regulacji GABA pomoże też Fasoracetam(na receptory GABA-B), a na GABA-A ekstrakt z Magnolii, który właśnie pojawił się w sklepie 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.