Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76609
  nemtor123
  Uczestnik

  Witam, jestem stopro świeży jeżeli chodzi o suplementacje. Jeśli chodzi o moje objawy to w kilku słowach : duże problemy ze skupieniem się, miliony myśli na raz, złe samopoczucie, brak zapału do funkcjonowania z jednej strony a z drugiej strony świadomość swoich możliwości których nie jestem w stanie odpowienio wykorzystać w życiu. Prosiłbym o konsultacje wyników testu. Pozdrawiam
  TEST

  #77364
  Michał
  Uczestnik

  Cześć

  Podejmę się pierwszej interpretacji na tym forum. Poradzę Ci najlepiej jak umiem. Zakładam, że i tak już masz zinterpretowany test przez specjalistę.

  Sądząc po życiowym wskaźniku dopaminy to domyślam się, że masz problemy z rannym wstawaniem i długo śpisz. Nie radził bym brać Memostimu, bo będziesz za bardzo przytłumiony. Najlepszy na dopaminę będzie Zen-cafe Max zamiast porannej kawy.
  Masz bardzo niski poziom acetylocholiny dlatego noopept nie będzie tu wskazany. Jako pierwszy suplement najlepszy będzie Neuridine Max.
  Podbudowałbym w tym przypadku też gospodarkę gaba i tu świetny jest Comfortil Max.

  Pozdrawiam serdecznie!

  #77366
  Michał
  Uczestnik

  Muszę jednak sprostować to co napisałem i przeprosić wszystkich co to czytali i się zasugerowali.
  Miałem taką sytuację, że mam zarówno słabą dopaminę i acetylocholinę w teście. Na początku zabrałem się do brania mocnej L-dopy firmy Pure 250mg. Kompletnie mnie to usypiało i musiałem odstawić. Memostim Max spowodował tak samo mocną senność i Zen cafe Max (próbki) także.

  Dzwoniłem do instytutu w tej sprawie i Pan Artur powiedział mi, że muszę najpierw wzmocnić acetylocholinę albo brać jednocześnie na to i na to. Powiedział, że Zen-cafe Max jest jeszcze mocniejszy na dopaminę od Memostimu max.

  Nie chciałem się z wycofywać z cyklu, kombinowałem później brałem Adrafinil i CDP cholinę + Alcar. Adrafinil trochę uwrażliwił mi neuroprzekaźniki dopaminowe. W acetylocholinie też była lekka poprawa od choliny. Nie tędy jednak droga bo to są nootropy a nie regulatory.

  Teraz biorę tylko jedną kapsułkę Memostim original (słabszy) na śniadanie i 3 kapsy LTP Focus Max. Dodało mi energii, nie usypia mnie i widzę poprawę w obu neurprzekaźnikach.

  #77367
  teges
  Uczestnik

  Zgadzam się z Michałem co do wyboru Memostim Max. Zen-cafe może być jako booster, ale to chyba raczej przy wyjątkowych okazjach, bo zamiast upregulacji będzie downregulacja.Do tego dorzuciłbym Serotine, bo po pierwsze to drugi z największych twoich deficytów, a po drugie jak weźmiesz na noc, to lepiej w nocy wypoczniesz i wszystko pójdzie Ci w górę.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.