Strona główna Forum DYSKUSJE Strategie suplementacji Test Bravermana – Suplementacja

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76607
  KaczyKac
  Uczestnik

  Witam, zwracam się z uprzejmą prośbą o interptetację testu braverana oraz pomoc w dobraniu optymalnego stacka „naprawczego”. Dodam tylko, że jakiś czas temu brałem Oxyracetam i całe ciało mnie swędziało szczególnie na dłoniach oraz zaczęły pojawiać się chrostki, więc odstawiłem lek. Najprawdopodobniej jestem uczulony.

  #77350
  KaczyKac
  Uczestnik

  Test Bravermana

  #77352
  KaczyKac
  Uczestnik

  Test Bravermana

  #77354
  teges
  Uczestnik

  Sporo jest u Ciebie do wyregulowania. Tak naprawdę to każdy neuroprzekaźnik wymaga ruszenia. Jednak proponowałbym zacząć od GABA, bo życiowo najmniejszy poziom i do tego największy deficyt. Tutaj w grę wchodzą rzeczy regulujące GABA, więc Relatonic MAX i Comfortil Max. Ew. możesz próbować z czymś nieautorskim od SHI, czyli Ashwagandha. Te rzeczy pomogą Ci z ustabilizowaniem nastroju, zniosą nerwowość, lękowość, poprawią skupienie itd.

  Równocześnie możesz też uderzyć w dopaminę, aby zapewnić sobie więcej motywacji (łatwiej Ci będzie wtedy działać, także w temacie neuroregulacji, bo będzie Ci się chciało ;). Tutaj już mam mniejsze doświadczenie. Może L-Dopa + EGCG albo dziurawiec. Dziurawiec ma bardzo szerokie spektrum działania – wpłynie Ci zarazem na dopę i serotoninę, więc możesz spróbować. Pamiętaj jednak, że to naprawdę mocne ziółko i zanim je zaczniesz stosować, to poczytaj o przeciwwskazaniach i skutkach ubocznych (np. fotowrażliwość, która o tej porze roku może być przeszkodą).

  #77356
  DeringeR
  Uczestnik

  GABA na pewno + DOPA/ACH + opcjonalnie SERO na noc
  Comfortil szybciej uzupełni niedobór – ale działa dość sedatywnie
  Nie wiem czy jest sens brania Comfortilu z czymś na DOPE jednocześnie – może GABE na noc bierz

  #77358
  nemtor123
  Uczestnik

  Witam, jestem stopro świeży jeżeli chodzi o suplementacje. Jeśli chodzi o moje objawy to w kilku słowach : duże problemy ze skupieniem się, miliony myśli na raz, złe samopoczucie, brak zapału do funkcjonowania z jednej strony a z drugiej strony świadomość swoich możliwości których nie jestem w stanie odpowienio wykorzystać w życiu. Prosiłbym o konsultacje wyników testu. Pozdrawiam
  cc

  #77359
  nemtor123
  Uczestnik
  #77360
  pawel.exe
  Uczestnik

  Witam!
  Po zrobionym teście Braverman’a potrzebuję pomocy w doborze odpowiedniej suplementacji.
  Wyniki testu:
  Są to linki do zapodaj.pl gdzie znajdują się wyniki i proponowane suple.
  https://zapodaj.net/72f80e6d22506.png.html
  Ze strony polecone zostały mi 3 produkty
  IMG_1437.PNG

  #77361
  pawel.exe
  Uczestnik

  Witam!
  Potrzebuję pomocy w doborze odpowiedniej suplementacji.
  Móje wyniki po zrobionym teście Braverman’a :
  IMG_1438.PNG

  A o to suplementy jakie zostały mi zaoferowane po skończonym teście przez portal:
  IMG_1437.PNG

  Mam zakupić to co zostało mi zaoferowane jeśli tak to prosiłbym o rozpisanie dawkowania.

  #77362
  teges
  Uczestnik

  Hm, nie do końca mnie przekonuje ten dobór – Urydyna zbije Ci dopaminę (bo będzie stymulować ACH, to dobra strategia na uwrażliwianie receptorów dopa, jednak trzeba się liczyć, że okres upregulacji jest związany z jeszcze większym obniżeniem poziomu tego neuroprzekażnika; fakt, że to przejściowe, ale może być uciążliwe…). Najlepiej zwróć się z testem do Instytutu – robią szczegółową rozpiskę suplementacji, razem z dawkami.

  #77363
  pawel.exe
  Uczestnik

  Czesść!
  Dziękuję za odpowiedź. Napisałem wiadomość po angielsku wraz z wynikami testu bravermana do instytutu i czekam na odpowiedź. Jednak nie jestem pewny czy to pod dobry adres czyli ten info@shi.com.pl ?

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.