Strona główna Forum INNE TEMATY Sugestie zmian Współpraca / subskrypcyjny model sprzedaży

 • Ten temat ma 6 odpowiedzi, 2 głosy i był aktualizowany temu przez P.
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76511
  P
  Uczestnik

  Witam,

  Mam pytanie o możliwości wspolpracy podczas regularnej, systematycznej wspolpracy i skladaniu co miesiecznych zamowien produktow, czy jest w przygotowaniu jakis pakiet czasowej wspolpracy przygotwany pod deficyt/potrzeby klienta np 12tyg regulacja gaba i serotoniny dajaca atrakcyjniejsze ceny wiadomo na 12 tyg potrzebujemy zaleznie od stosowanej dawki wiecej produktu np relatonic max.

  Patryk

  #76794

  Panie Patryku, Cieczy mnie Pana pytanie, możliwe że będzie Pan pierwszą osobą, która będzie miała sposobność skorzystania z usługi abonamentowej którą opracowujemy. Mam na myśli Trening Optymalizacyjny, który stanowi kompletny zestaw ćwiczeń i suplementów nakierowanych na osiągnięcie stanu wyższej neurofizjologicznej równowagi. Trening będzie planowany na okresy trzymiesięczne i tak tez będzie rozliczany – nie będzie opłat dodatkowych za suplementy, wszystko uwzględnione będzie w tzw. abonamencie. Zanim jednak wprowadzimy tę usługę (a trochę to potrwa, gdyż jesteśmy na etapie jej projektowania) udostępnimy w sklepie tzw. BOXY, czyli zestawy funkcyjne suplementów nastawione na realizację konkretnego zadania. W skład BOXÓW wchodzić będą 3 preparaty w wersji MAX o trzech stopniach działania:

  1. REGULUJĄCYM (regulatory)
  2. WSPOMAGAJĄCYM (prekursory)
  3. WZMACNIAJĄCYM (boostery).

  Produkt oprócz korzyści czysto ekonomicznej (będzie atrakcyjniejsze cenowo) zdecydowanie ułatwi realizację skutecznej strategii suplementacji.

  #76795
  P
  Uczestnik

  Ciesze sie i czekam na rozwoj oferty i z pewnoscia owocna wspolprace.

  Mozna prosic o przykladowe wasze produkty w kategoriach 1, 2 i 3 tj regulatory, prekursory i boostery?

  #76800

  Przykład na podstawie preparatów pro-dopaminowych:

  1. ADAPTONIC
  2. MEMOSTIM
  3. ZEN-CAFE

  Przykład na podstawie preparatów pro-acetylocholinowych:

  1. NEURIDINE
  2. NOOPEPTIL
  3. LTP-FOCUS

  Triady do GABA i SERO w opracowaniu.

  #76810
  P
  Uczestnik

  Czyli generalnie podczas regulacji ach czy to dopa najkorzystniej jest polaczyc produkty wszystkich trzech kategorii? I tak regulator stosowac ok12tyg (jak neuridine aktualnie przeze mnie) prekursor obojetnie w ktorym momencie suplementacji ok6tyg (noopeptil max) a booster sporadycznie wg zapotrzebowania?

   

  #76811

  Jeśli deficyt jest znaczny możę się to okazać bardzo dobrą strategią. Aczkolwiek w większości przypadków wystarczy stosować jeden lub dwa produkty z danych kategorii (np. regulator + prekursor / booster).

  Dalsze pytania w temacie strategii suplementacji, proponuję zadawać w wątku -> http://pl.swissherbal.eu/forum/temat/dlugosc-stosowania-srodkow-nootropowych-a-zdrowie/

  #76904
  P
  Uczestnik

  Usluga boxow jakos zamarla…?

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.