Strona główna Forum DYSKUSJE Preparaty marki SWISS HERBAL ZEN-CAFE™ – stosowanie

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76520
  Mauab
  Uczestnik

  Czy można stosować ten produkt na czczo z rana?

  #77120

  Cześć,

  Jestem drugi dzień na ZEN CAFE max. Po 2 godzinach od wzięcia jednej tabletki pojawia się efekt uboczny w postaci bólu w klatce piersiowej. Nie jest mocny, takie trochę kłucie w miejscu płuc albo jakbym miała obolałe żebra. Mija po jakiś 40 minutach. O czym to świadczy? Czy nie powinnam brać zen cafe max?

  #77121
  teges
  Uczestnik

  Z opisu wygląda to dla mnie na nerwoból. Po kawie nie masz takich sensacji? Albo w innych sytuacjach? Możesz spróbować zredukować dawkę ZEN-Cafe. Jeśli chodzi o przyczynę takiego bólu na poziomie neuroprzekaźnikowym, to będzie pewnie za niski poziom któregoś z mediatorów hamujących (GABA, serotonina). Czy ogólnie jesteś osobą skłonną do napięć, stresów, bezsenności…? Jeśli nie robiłaś testu Bravermana, to warto – dowiesz się czegoś o chemii swojego mózgu 🙂

  #77125
  Kris
  Uczestnik

  Zgadzam się i stawiam na GABA.
  Też miałem z tym kiedyś problemy. Po wyregulowaniu objawów somatycznych Relatoniciem, mogę wziąć nawet 3 kapsułki Zen-Cafe Max i nic mnie nie boli ani nie kłuje. Przed regulacją nawet 1 kapsułka Zen-Cafe original 'dawała w kość’ i bywało nieprzyjemnie.

  #77128

  Witam serdecznie.

  1. ZEN-CAFE, zarówno w wersji ORIGINAL jak i MAX, daje najlepsze efekty przy stosowaniu na czczo. Jego receptura została tak przemyślana, aby zapewnić maksymalną bioprzyswajalność i aktywność przy doraźnym (3-4 dni w tygodniu) przyjmowaniu na pusty żołądek.
  2. Zgadzam się z przedmówcami. Objawy, które Pani opisała, doskonale wpasowują się w charakterystykę dolegliwości nerwobólowych. Przyczyny mogą być różne (np. nadaktywność kwasu glutaminowego), aczkolwiek przywrócenie równowagi gospodarki neurofizjologicznej organizmu (głównie GABA i SERO) powinno załatwić sprawę.

  Przyłączam się do propozycji weryfikacji postawionej tezy poprzez przedstawienie na łamach forum wyników testu Bravermana. Pomożemy w ich interpretacji 🙂

  #77172
  ulicznik69
  Uczestnik

  Ile adrafinilu znajduje się w jednej kapsułce ZEN?

  #77173

  Ze względu na ochronę unikatowych, opracowanych w Swiss Herbal Institute receptur, nie podajemy dokładnych składów ilościowych naszych produktów z linii Original i Max. Jednocześnie nie zalecamy łączenia ich z dodatkowymi dawkami aktywnych składników – odpowiedni dobór ilości oraz proporcji jest kluczowy dla działania naszych preparatów.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.