Strona główna Forum DYSKUSJE Strategie suplementacji Zestaw do nauki

 • Ten temat ma 2 głosy i 19 odpowiedzi.
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #76552
  ulicznik69
  Uczestnik

  Witam. Mam 27 lat i tak przedstawia się wynik mojego testu:

  Brałem już noopept z choliną,jakoś nie zauważyłem wyraźnego działania ale jestem już jakiś czas na „offie” i stwierdzam,że lepiej mi chyba wchodziła nauka. Szykuje się do poprawy matury i potrzebuję coś na ostatnią prostą.
  Zastanawiam się nad połączeniem Noopeptil max oraz Comfortil max lub fenibut,bo pikamilon ponoć niekorzystnie na nerki wpływa,a mam z nimi problem i do tego Acetylowana tyrozyna.

  Czy taka suplementacja może być dla mnie korzystna?
  Pozdrawiam.
  Łukasz

  #77093
  teges
  Uczestnik

  Sam Noopeptil Max bardzo polecam – rewelacyjny nootrop 🙂 Jednak nie wiem, czy korzystnie wypadnie w połączeniu z Comfortilem Max i Fenibutem, bo to są rzeczy stymulujące gospodarkę GABA, a jedno z drugim niekoniecznie dobrze współpracuje (http://pl.swissherbal.eu/forum/temat/modulatory-gaba-z-noopeptem-dzialanie/). Nie jest to moja opinia – nie mam tego zestawu przetestowanego.

  Twoje potrzeby wydają się mi dosyć podobne do tego, czego szukał @maciasss , więc obadaj ten wątek: http://pl.swissherbal.eu/forum/temat/zestaw-na-dorazna-motywacje-chec-do-pracy-dla-naukowca/

  #77096
  ulicznik69
  Uczestnik

  Rzeczywiście,raczej nie teraz czas na GABA,chyba,że do snu.
  Napisałem tez do instytutu prośbę o interpretację,jednak,nie  ukrywam,że troszkę mi się „pali”. Pierwsza poprawka matury już 4 maja. Mam też nadzieję,że noopeptil zaproponują,bo jeśli do poniedziałku nie otrzymam info od razu z nim wystartuje. I coś na dopaminę,amitam stack był tutaj dobry bądź sama NALT.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.