Go to the store in English language version dedicated to your location Change Cancel

Instytut

W Instytucie Neuroregulacji Swiss Herbal wierzymy, że każdy ma prawo sam decydować o jakości swojego życia i wyznaczać granice swoich możliwości. Spędziliśmy wiele lat badając neurofizjologię ludzkiego organizmu i metody jej regulacji. Uważamy, że ciało, umysł i emocje człowieka tworzą nierozerwalną całość określającą nasz indywidualny potencjał.

Dzięki holistycznemu podejściu, mającemu swoje oparcie w medycynie naturalnej i najnowszych badaniach naukowych, opracowaliśmy własny, innowacyjny protokół diagnostyczno-terapeutyczny. Pozwala on na zdalne, precyzyjne określenie Twoich potrzeb i predyspozycji oraz na maksymalizację życiowych możliwości. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w osiągnięciu celów, które sobie wyznaczysz.

Jakość życia

Pęd życia, stres i natłok obowiązków to typowe problemy współczesnej codzienności, które dotykają niemal każdego z nas.

  • Czy dla dobrego NASTROJU, oprócz świec, potrzebujesz lampki wina czy raczej całej butelki?
  • Czy RELAKS to dla Ciebie mityczna kraina
    granicząca z El Dorado?
  • Czy ENERGIĘ do życia czerpiesz z czekoladowych batoników i hektolitrów kawy?
  • Czy zdarza Ci się przeczesywać PAMIĘĆ w poszukiwaniu kluczyków do samochodu albo słów z końca języka?
  • Czy po prostu – tak jak my – chcesz czerpać ze swojego życia pełnymi garściami i “tam sięgać, gdzie wzrok nie sięga”?

Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiesz TAK, to znak, że neuroregulacja jest dla Ciebie. Nasi specjaliści są od tego, aby pomóc Ci poradzić sobie z problemami, które ograniczają Twój naturalny potencjał.

D

DOPA

Energia to źródło motywacji. Jest niezbędna do wyznaczania nowych celów i ich osiągania. Jest tym, co powoduje, że chcesz wstać rano i zabrać się do swoich zadań. Dzięki precyzyjnej, indywidualnie dobranej neuroregulacji możesz osiągnąć poziom energii, przy którym do spełnienia ambicji wystarczy sama decyzja.

Zobacz produkty
A

ACH

Twoja kreatywność opiera się na efektywnym wykorzystaniu pamięci krótkotrwałej. W długotrwałej zaś przechowujesz wszystkie informacje, wspomnienia i wnioski. Pamięć jest plastyczna. Z wiekiem – u wszystkich zanika. Z odpowiednią pomocą – każdy ją może rozwijać.

Zobacz produkty
G

GABA

Relaks to naturalny stan Twojego umysłu. Utrzymanie wewnętrznej równowagi przy obecnym tempie życia nie jest jednak łatwe. Stres utrzymuje organizm w ciągłym napięciu, zakłócając jasność myśli. Aby złapać oddech i odzyskać naturalny spokój, warto wzmocnić kondycję psychofizyczną dzięki odpowiedniej terapii i suplementacji

Zobacz produkty
S

SERO

Dobry, stabilny nastrój jest podstawą kreatywności. Wpływa na Twoje decyzje, zachowanie, a nawet zdolności poznawcze. Dlatego, dbając o swoje samopoczucie, otwierasz się na nowe możliwości otaczającego świata. Wystarczy odrobina chęci i nasza pomoc, aby rzeczy do tej pory nieosiągalne pojawiły się na wyciągnięcie ręki.

Zobacz produkty

Neuroregulacja

Jest to proces przywracania równowagi układu nerwowego oraz optymalizacji pracy całego organizmu. Celem neuroregulacji jest trwała poprawa Twoich możliwości psychofizycznych. Możesz to osiągnąć dzięki indywidualnie dobranej strategii uwzględniającej suplementację, dietę oraz aktywności fizyczne i intelektualne. Droga nie jest trudna - wymaga jedynie Twojej decyzji. Zrób cztery proste kroki ku lepszemu życiu.

Wykonaj test Bravermana

Poznaj mocne i słabe strony swojego mózgu

Wykonaj test

Umów się na konsultację

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów

Zamów konsultację

Wybierz strategię

Zajdź optymalne rozwiązanie dla swoich potrzeb

Dowiedz się więcej

Wejdź na wyższy poziom

Uzupełnij deficyty i zmaksymalizuj swój życiowy potencjał

Zdefiniuj siebie

Wasze sukcesy nas motywują!

Dołącz do listy oczekujących Prosimy o podanie adresu email, na który chcesz otrzymać wiadomość z powiadomieniem, gdy produkt wróci do sprzedaży w naszym sklepie. Wpisanie ilości, którą planujesz zamówić, pomoże nam zaplanować wielkość najbliższej dostawy.