Go to the store in English language version dedicated to your location Change Cancel

Podstawowym celem działania Instytutu Swiss Herbal jest poprawa jakości życia jak największej liczby ludzi. Pragniemy nie tylko dostarczać nasze produkty i usługi, ale przede wszystkim szerzyć wiedzę na temat możliwości, jakie drzemią w każdym z nas i korzyści, jakie niesie ze sobą odpowiednio dobrana suplementacja. Chcielibyśmy, aby każdy, kto decyduje się wybrać markę Swiss Herbal, razem z produktem otrzymywał rzetelne informacje o jego działaniu, możliwościach jakie daje oraz ewentualnych ograniczeniach w jego stosowaniu. Dokładamy wszelkich starań, by dane te były łatwo dostępne i kompletne, jednak nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z ekspertem. Dlatego zapraszamy do współpracy ludzi, którzy mają podobną misję i tak jak my chcą promować bezpieczne i sprawdzone sposoby na poprawę jakości życia swoich pacjentów.

Decydując się na zostanie partnerem Instytutu Swiss Herbal zyskasz nie tylko dodatkowe źródło dochodu, ale także dostęp do ogromnej bazy wiedzy, szkoleń i kursów. Dołączysz do grona specjalistów, którzy podzielają naszą wizję świata, w którym człowiek sam wyznacza swoje możliwości i ich granice. Niezależnie od tego, czy jesteś lekarzem, zielarzem, fizjoterapeutą czy trenerem, współpraca z nami pozwoli Ci znacząco podnieść jakość i efektywność świadczonych usług. Zaufanie, jakim obdarzyło nas tysiące zadowolonych klientów na całym świecie, może procentować teraz także dla Ciebie.

Rozpoznawalna marka

Sprawdzone produkty

Specjalistyczna wiedza

Dodatkowy dochód

Jak zostać partnerem?

Jeżeli chcesz zostać niezależnym Partnerem marki Swiss Herbal™ skontaktuj się z nami i przedstaw krótko swoją działalność. Czym się zajmujesz? Co oferujesz i jakie masz doświadczenie? Kim są Twoi klienci i czego od nas oczekujesz? Przygotujemy dla Ciebie indywidualne warunki współpracy.

Skontaktuj się z nami
Dołącz do listy oczekujących Prosimy o podanie adresu email, na który chcesz otrzymać wiadomość z powiadomieniem, gdy produkt wróci do sprzedaży w naszym sklepie. Wpisanie ilości, którą planujesz zamówić, pomoże nam zaplanować wielkość najbliższej dostawy.