Go to the store in English language version dedicated to your location Change Cancel

Jest to prosty test wyboru, którego wypełnienie zajmie Ci około 20 minut. Pytania będą dotyczyć Twoich cech charakteru i typowych zachowań. Dzięki odpowiedziom określimy mocne oraz słabe strony Twojej gospodarki neuroprzekaźnikowej. Test doktora Bravermana skupia się na czterech neuroprzekaźnikach: dopaminie, acetylocholinie, GABA i serotoninie.

Test składa się z dwóch części. Pierwsza pozwala ustalić, który z neuroprzekaźników dominuje w Twojej neuronaturze. Druga skupia się na deficytach neuroprzekaźników, powstających pod wpływem czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Wyniki są podstawą doboru odpowiednich suplementów diety oraz punktem wyjścia dla precyzyjnej i skutecznej neuroregulacji.

Po wypełnieniu testu uzyskasz dostęp do swoich wyników w formie czytelnego zestawienia z wykresami. Dokument ten dostarczymy w formie pliku pdf na wskazany przez Ciebie adres mailowy, lub będziesz go mógł zapisać na swoim urządzeniu bezpośrednio z tej strony. Otrzymasz także instrukcje, co zrobić, jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółową interpretację oraz indywidualny plan suplementacji.

Nie przechowujemy informacji na temat Twoich poszczególnych odpowiedzi. System zbiera jedynie sumaryczne dane, pozwalające sporządzić końcowe zestawienie, obrazujące wyniki testu. Wszystkie dane są anonimowe, a Twoje wyniki udostępniane jedynie Tobie.

Zanim rozpoczniesz wykonywanie testu, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jest ona niezbędna ze względu na obowiązujące prawo, które chroni bezpieczeństwo Twoich danych.

Kliknij w poniższy przycisk, aby przystąpić do wykonania testu.

Dołącz do listy oczekujących Prosimy o podanie adresu email, na który chcesz otrzymać wiadomość z powiadomieniem, gdy produkt wróci do sprzedaży w naszym sklepie. Wpisanie ilości, którą planujesz zamówić, pomoże nam zaplanować wielkość najbliższej dostawy.