Metody płatności

Jak mogę zapłacić za zamówienie złożone w sklepie internetowym Swiss Herbal?

Naszym Klientom udostępniamy następujące formy regulowania należności za zamówienie:

Płatność przy odbiorze: możesz uregulować płatność gotówką lub kartą przy odbiorze zamówienia. Ta forma płatności dostępna jest dla zamówień od 150 zł.

Szybki przelew online imoje: ta forma umożliwia Ci dokonanie szybkiej płatności bezpośrednio z Twojego konta bankowego lub z użyciem karty płatniczej.

Szybkie płatności BLIK: zapłać przy pomocy aplikacji Twojego banku, wpisując jednorazowy kod potwierdzający płatność

Przelew na konto bankowe PLN lub EUR: po złożeniu zamówienia otrzymasz maila z danymi niezbędnymi do samodzielnego wykonania przelewu. Jako tytuł przelewu podaj 5-cyfrowy numer zamówienia.

 

W jaki sposób mogę uzyskać zwrot pieniędzy za anulowane zamówienie?

Zwrot wpłaconych przez Ciebie środków jest inicjowany po otrzymaniu przez nas przesyłki zwrotnej anulowanego zamówienia. Cała procedura trwa do 14 dni roboczych, po których środki trafiają na konto, z którego dokonano płatności lub na inne wskazane konto. Z uwagi na prawo podatkowe zwrot środków pieniężnych oraz korekta zamówienia możliwe są wyłącznie przed zamknięciem okresu rozliczeniowego firmy (tzn. w obrębie tego samego roku kalendarzowego).

Jakie są zasady wysyłki towarów oraz ich zwrotów w Swiss Herbal?

Jeżeli potrzebujesz informacji odnośnie sposobów składania zamówienia, czasu ich realizacji, kosztów przesyłki oraz zasad zwrotów i wymiany towarów, przejdź do sekcji >>Wysyłka i zwroty<<.