#77267

Alpha GPC 50% / Alfosceran Choliny – opis

Alpha GPC 50% jest prekursorem fosfatydylocholiny zawierającym cholinę. Z choliny w naszych organizmach syntetyzowana jest acetylocholina – jeden z głównych neuroprzekaźników, odpowiadający przede wszystkim za pamięć i koncentrację.

Wraz z wiekiem pogarsza się funkcjonowanie i struktura naszego mózgu. Tworzące go komórki podlegają procesom destrukcyjnym, co jest pośrednio związane z uszkodzeniem układu cholinergicznego. Pojawianiu się tych zmian często towarzyszy pogarszanie pamięci, upośledzenie zdolności do logicznego myślenia i przyswajania nowych informacji. Nasz mózg wykazuje wtedy większe zapotrzebowanie na acetylocholinę. Podniesienie jej poziomu jest możliwe dzięki zastosowaniu Alpha GPC 50%, a jego przyjmowanie skutkuje niwelowaniem problemów dotyczących funkcji poznawczych.

Alpha GPC 50% jest także doskonałym suplementem dla sportowców. Acetylocholina jest neuroprzekaźnikiem uczestniczącym w przekazywaniu informacji pomiędzy układem nerwowym oraz mięśniowym. Dzięki wzmożonej produkcji acetylocholiny, poprawie ulega koordynacja ruchowa oraz szybkość reakcji.

Cholinę do organizmu można dostarczać stosując odpowiednią dietę. Zapotrzebowanie organizmu na acetylocholinę jednak jest tak duże, że często nie jesteśmy w stanie utrzymać jej ilości na odpowiednim poziomie dzięki przyjmowanym pokarmom. Alfosceran Choliny jest najbardziej efektywnym preparatem cholinergicznym, a suplementacja nim przynosi zadowalające efekty.

Dowiedz się więcej -> Alpha GPC – sklep <-