Strona główna Forum INFORMACJE Nowe produkty Nowości w ofercie sklepu Odpowiedz na: Nowości w ofercie sklepu

#77290

Picamilon – opis

Picamilon to doskonały preparat poprawiający wydajność intelektualną mózgu. Jest wspaniałą formułą zawierającą w swoim składzie dwie bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu substancje: witaminę B3 (niacyna) oraz GABA (kwas γ-aminomasłowy).

GABA jest głównym neuroprzekaźnikiem odpowiedzialnym za prawidłowe funkcjonowanie mózgu. Jest to neurotransmiter, odpowiadający za przekazywanie informacji hamujących (rozluźniających), który działa w ośrodkowym układzie nerwowym. Odpowiedni poziom GABA w organizmie zapewnia dobry nastrój, pamięć oraz odporność na stres. Niestety w swojej naturalnej postaci odznacza się małą bioprzyswajalnością, jednakże jego połączenie z niacyną w preparacie Picamilon sprawia, że suplement ten szybko przenika z krwi do mózgu, gdzie w procesie hydrolizy rozpada się na dwie kluczowe substancje.

Niacyna oprócz tego, że jest nośnikiem zaopatrującym mózg w GABA odpowiada także za właściwy metabolizm cukrów, za zachowanie zdrowej skóry i oczu oraz posiada właściwości wazolidacyjne, czyli przyczynia się do rozszerzenia naczyń krwionośnych mózgu, a tym samym zwiększa aktywność działających w nim neuroprzekaźników.

Dowiedz się więcej -> Picamilon – sklep <-