#77292

LTP-FOCUS™ MAX – opis

LTP-FOCUS™ MAX to wyjątkowy, naturalny preparat podnoszący poziom sprawności fizycznej oraz zwiększający wydajność umysłu. Jego działanie opiera się na indukcji LTP (Long Term Potentiation), czyli długotrwałego wzmocnienia synaptycznego, który polega na jednoczesnym pobudzeniu dwóch neuronów oraz zwiększeniu transmisji sygnału pomiędzy nimi. W efekcie otrzymuje się znaczną poprawę funkcji poznawczych oraz lepsze przyswajanie nowych informacji. Osiągnięcie takiego rezultatu jest możliwe dzięki składnikom zawartym w LTP-Focus Max zwiększającym stężenie cAMP pełniącego rolę swoistego systemu komunikacji w mózgu. Składnikami tymi są:

  • ekstrakt z Cynara Scolumus, który jest inhibitorem fosfodiesterazy-4 (PDE-4) – enzymu katalizującego rozpad cAMP. Poprzez zahamowanie aktywności enzymu, zwiększa się poziom cyklicznego adenozynomonofosforanu w mózgu;
  • ekstrakt z korzenia Coleus Foskohil, zwierający aktywny związek jakim jest forskolina, który aktywuje enzym – cyklazę adenylową – odpowiedzialny za syntezę cAMP.

Dodatkowo wewnątrzkomórkowy wzrost stężenia cAMP prowadzi do zwiększonej szybkości syntezy acetylocholiny oraz dopaminy, przez co wpływa na zwiększenie energii oraz motywacji.

Dowiedz się więcej -> LTP-FOCUS™ MAX – sklep <-