Strona główna Forum DYSKUSJE Preparaty marki SWISS HERBAL NOOPEPTIL™ i NOOPEPTIL™ MAX – działanie, efekty, skutki uboczne itd. Odpowiedz na: NOOPEPTIL™ i NOOPEPTIL™ MAX – działanie, efekty, skutki uboczne itd.

#77298
teges
Uczestnik

Ha, kolejne rewelacje – problemy ze snem po witaminie D3. Wytropiłem to, bo znowu straciłem sen, a akurat nie brałem żadnych neuroregulacyjnych suplementów. Zacząłem więc sprawdzać wszystko, co mam w stacku, czyli nawet białko potreningowe, kreatynę i witaminę D3. Trafiłem na informację, że osób z pogorszeniem snu po tej witaminie jest całkiem sporo. Obok bezsenności często pojawia się dzwonienie w uszach (tinnitus) – też to mam. W wielu miejscach można znaleźć wyjaśnienie, że suplementacja D3 ujawnia/wzmaga deficyty magnezu. Więc teraz wziąłem się za jego uzupełnianie i póki co odstawiłem D3. Zobaczę, czy coś to da 🙂

A – wystarczy, że nie wezmę D3 przez 2 dni i sen zaczyna wracać. Moja dawka to 2000 ui na dobę, brane rano. Dzisiaj spałem świetnie, a ostatnią dawkę wziąłem właśnie 2 dni temu.