Strona główna Forum INFORMACJE Nowe produkty Nowości w ofercie sklepu Odpowiedz na: Nowości w ofercie sklepu

#77318

NEURIDINE™ MAX – opis

NEURIDINE™ MAX jest zaawansowanym preparatem nootropowym. Jego głównym przeznaczeniem jest wspomaganie regeneracji oraz rozwoju układu nerwowego, a także zwiększanie poziomu koncentracji oraz poprawa pamięci.

NEURIDINE™ MAX to innowacyjny suplement, który łączy w sobie synergiczne działanie 6 różnych składników o zastosowaniu neuroprotekcyjnym. Najważniejszym z nich to urydyna. Jest to nukleozydowy składnik kwasu rybonukleinowego (RNA). W recepturze wykorzystano triacetylową postać urydyny (TAU), ponieważ taka jej forma odznacza się znacznie lepszą przyswajalnością oraz bioaktywnością. Działanie TAU polega na syntezie fosfatydylocholiny, czyli fosfolipidu wchodzącego w skład błon komórek nerwowych. Synteza ta przekłada się z kolei na występowanie plastyczności synaptycznej – powstawanie nowych połączeń pomiędzy komórkami nerwowymi, mające ogromne znaczenie w procesie zapamiętywania oraz uczenia się. Dowiedziono także, że urydyna zwiększa aktywność acetylocholiny w mózgu – ten wzrost aktywności skutkuje zwiększeniem zapotrzebowania na acetylocholinę, dlatego konieczne jest jej dostarczanie do organizmu. Odpowiadają za to pozostałe składniki obecne w NEURIDINE™ MAX, do których należą:

  • Dwuwinian choliny, który pełni podwójną rolę – substrat w syntezie fosfatydylocholiny oraz prekursor acetylocholiny;
  • Alfosceran Choliny (Alpha-GPC), Cytokolina (CDP-cholina) oraz Acetylo-L-Karnityna (ALCAR), czyli związki nootropowe o działaniu cholinergicznym, zwiększające syntezę acetylocholiny w mózgu.

Dodatkowo suplement ten zawiera Kwas Alfa-Liponowy (ALA) stanowiący bardzo cenny kwas tłuszczowy zaangażowany w procesy metabolizmu komórkowego. ALA nazywany jest „składnikiem długowieczności”, ponieważ wykazuje zdolność do naprawy uszkodzeń związanych ze starzeniem się organizmu.

Dowiedz się więcej -> NEURIDINE™ MAX – sklep <-