Strona główna Forum DYSKUSJE Strategie suplementacji Odstawienie SSRI, leczenie zaburzeń osobowości Odpowiedz na: Odstawienie SSRI, leczenie zaburzeń osobowości

#77519
hubi
Uczestnik

Kiedy czujesz ten lęk? W spotkaniu z ludźmi? Boisz się krytyki? Czemu wcześniej nic nie „zdołało” Cię sprowadzić na ziemię? Ile czasu spędzasz przed kompem?

WG MNIE(!!):
Relatonic i Adaptonic dadzą efekty po dłuższyhm czasie stosowania, ale za to będą trwałe. Nie wiem jak z twoją cierpliwością.
Neuridine ma dziwny skład, 3 formy choliny… W necie jeszcze nie widziałem jeszcze żeby ktoś używał kilku form naraz. W sumie nie wiem co tam ma pomóc. Urydyna? xd

Noopept jest fajnym wynalazkiem (zrobiony dla rosyjnskich astronautów xD). Poczytaj sobie opinie o nim. Działa przeciwdepresyjnie i zwiększa poziom acetylocholiny. Zamów Noopeptil max jak jeszcze masz jakieś drobne. Może się rozkręcać pare dni.

Ogólnie psychiatrzy nie przepisali ci nic innego niż SSRI? xD Istnieją jeszcze inne leki (SNRI, NDRI).
Pregabalina usunie ci lęki i nic ci nie zrobi, już ci pisałem. Tylko jak przestaniesz ją brać to powrócą. Możesz ją łączyć nawet z tymi ww. suplami (nie wpływa na żaden z neuroprzekaźników).

Powodzenia.