#76816
P
Uczestnik

1) Noopeptil max brac w porcji razem z nuridine? 2×1 po posilku?
2) Jak skoncze noopeptil przerzuce sie na noopept + alfagpc takze moge w porcji z neuridine? ok 2x 10-15 mg noopeptu i alfagpc jakies 2x 200-300mg
3) Teraz majac noopeptil bd mial dodatkowo prekursor ach czy suplementacje na dope zaczynam dopiero po zakonczeniu neuridine? czy moge jest memostim z lub adaptoniciem po zakonczeniu noopeptilu?
4) Czyli produkty typu neuridine, relatonic max pojawia sie w tym tygodniu? Mam juz resztki:)
5) Potrzebowalbym cos na pamiec krotkotrwala i koncentracje, co Pan proponuje? Dzis przed nocka przetestuje andrafinil dlpa z ltp focus:) jestem lekko chory i po inhibitorze serotoniny weekendowo wiec bede mial obraz jak i czy postawi mnie na nogi:)
6) wiec 5htp poteguje doznania zwiazane z thc?
7) w porcji z neuridine zamiast omega 3 czasem pije olej lniany ktory ma sporo kwasow omega takze nie ma koniecznosci uzupelniania ich dodatkowo syntetycznie tak?
8) Czy mimo cyklu na ach moge sie wspomagac produktami na wyrzut dopy np zen cafe badz ltp?
9) Ciekawi mnie fakt ze kokaina powoduje potezny wyrzut dopaminy czyli po zen cafe, memostimie max i zen cafe moge miec podobnie?:))
10) I jak by sie sprawdzil aniracetam dodatkowo do mojej suplementacji?

Niestety system zmianowy w pracy komplikuje suplementacje, ale akurat w przypadku nocek calkiem proste bo dzien na odwrot, serotine rano i testogen max ok 9tej przed spaniem, pobudka ok15tej i wtedy 2×1 neuridine, noopeptil max i omega 3 do posilku, a relatonic max w pracy przedostatni moj posilek przewaznie nr 5 ok 6tej rano:)