#76852
P
Uczestnik

Witam,

Jestem w 10tyg suplementacji i regulacji neuroprzekaznikow poczatkowo Gaba, ach i okresowo serotonina.

Napisze tu moje spostrzezenia i uwagi moze komus pomoze w podjeciu decyzji.

Generalnie jestem osoba ktora lubi probowac w dietetyce i suplementacji rozne rzeczy jestem dosc niecierpliwy stad sporobwalem sporo srodkow z oferty shi.

Kilka suchych faktow, jezeli mysli sie o pelnej regeneracji/regulacji ukladu nerwowego jest to dosc kosztowne w moim wypadku do tej pory ok 1100zl, teraz wymienie srodki ktore probowalem i subiektywne moje odczucia co do ich dzialania:

1) Serotine, wg mnie najmocniej czuc jego dzialanie sposrod calej oferty, ulatwione zasypianie, sen gleboki, problem rano z wybudzeniem,

2) Ralatonic Max, ciezko zauwazyc cokolwiek, moze delikatne uspokojenie,

3) Neuridine/Neuridine Max, ciezko zauwazyc cokolwiek,

4)Noopeptil Max, delikatnie lepsza koncentracja ale bez jakiejs znacznej roznicy,

5)Sulbutiamina i fenibut fajnie rozluznia, ze skupieniem, koncentracja, poprawa nastroju nie zauwazylem roznicy,

6) LTP delikatnie wzmacnia koncentracje cos jak pobudzenie po yerba mate, jasnosc umyslu,

7) Zen cafe Max delikatne pobudzenie jak wyzej zblizone do yerby,

8)Oxyracetam z cholina, dziala calkiem ciekawie pobudza, zwieksza koncentracje, chyba obok serotine najbardziej odczuwalne dzialanie,

9) Testogen MAX w dwoch roznych wersjach, testowalem go przez 4 tyg z dzialania jestem zadowolony zgodnie z wynikami badan poziom testosteronu podniosl sie,

W najblizszym czasie bede probowal Adaptonic Max.

Podsumowujac wyzej wymienione 9 punktow, produkty w wiekszosci nie daja efektu wow i boom, czego niektorzy moga oczekiwac, wiadomo naleza one do roznych grup tj

Agoniści receptorów – stymulują aktywność danych receptorów

Inhibitory enzymów i receptorów – zwiększają aktywność danych neuroprzekaźników

Związki prekursorowe – stymulują produkcję danych neuroprzekaźników

Związki regulujące – pośrednio zwiększają aktywność danych nuroprzekaźników

 

A kolejna kwestia ze istotne sa deficyty danego przypadku.

Podobne efekty mozna osiagnac zmieniajac diete, tryb zycia etc. Kuracja pelna moim zdaniem dosc kosztowna, aczkolwiek takie sa ceny rynkowe tych produktow. Co do realizacji zamowien, czy jakosci produktow przyczepic sie na pewno nie mozna.

Szkoda jedynie ze teraz zmalala aktywnosc tego forum, bo mozna bylo czerpac stad ciekawe informacje, teraz umarlo..sporadyczne zapytania w wiekszosci pozostawione bez odpowiedzi…

W razie pytan sluze pomoca;)

Pozdrawiam,

Patryk