#76855
teges
Uczestnik

W moim przypadku Noopeptil Max ma bardzo silne działanie. Kompletnie zmienia mi się sposób myślenia – na precyzyjny i konkretny. Przestaję się zastanawiać nad bzdurami, szybko podejmuję decyzję, jestem bardziej stabilny emocjonalnie. Niestety odbywa się to kosztem snu – Noopeptil powoduje u mnie bezsenność. Żaden z was nie miał takich problemów?

Więcej o swojej przygodzie z Noo pisałem w wątku: http://pl.swissherbal.eu/forum/temat/noopeptil-i-noopeptil-max-dzialanie-efekty-skutki-uboczne-itd/

Drugi produkt, do którego też podchodzę dużo bardziej entuzjastycznie niż Patryk to Relatonic Max. Dotychczas robiłem sobie nim dwie „terapie” (teraz jestem w trakcie drugiej). Przy pierwszej dałem mu 4 na 5 gwiazdek, bo nie było efektu wow, było tylko stopniowe, długotrwałe działanie. Przy drugim razie dopiero do mnie dotarło, jak dużą zmianę w emocjach powoduje ten produkt. Uspokojenie jest bardzo naturalne, nie jest to zamulenie, powodowane u mnie przez suplementy serotoninowe – jestem spokojny, ale pełen energii i z jasnym, sprawnym umysłem. Uwielbiam ten suplement!

Co do pozostałych wymienionych produktów, to:

– Testogen MAX – działa bardzo fajnie, większa dawka testosteronu stabilizuje emocje i ilość energii

– Serotine – silne działanie, jednak u mnie duża ilość serotoniny nie zawsze jest dobra, bo często czuję się otępiały

– Fenibut – dopóki nie odkryłem Relatonicu, Fenibut był dla mnie hitem nr 1 🙂 bardzo dobra podpora dla ludzi ze słabym GABA

Reszta środków – albo nie brałem, albo na mnie nie działała.