#76865
Maciej
Uczestnik

Badania robione za każdym razem po południu. Cykl trwał blisko miesiąc. Początkowo miałem robić przerwy w weekendy, ale w trakcie zapomniałem o tym.
W moim wcześniejszym poście wyraziłem właśnie swoją wątpliwość co do tego czy powinienem też stosować cynk, ale że nikt nic mi nie odpowiedział to postanowiłem nie tracić czasu i brać go razem z testogenem.
Też celuję trochę wyżej niż mój obecny poziom teścia, dlatego teraz stosuję prawie codziennie na noc 15 mg cynku i 3 g D.A.A. Zastanawiam się też nad buzdygankiem.
Szkoda tylko, że nie wiem co w tym testogenie tak mi pomagało ze snem. Przydałoby się to spanie jakoś naprawić.

Wiecie może coś na temat ekscytotoksyczności D.A.A. i jego wpływu na receptory NMDA?
W ogóle ostatnimi czasy spożywam sporo różnych suplementów i zastanawiam się czy w ogóle dobrze robię. Z jednej strony nie czuję się jakoś źle i chodzenie na siłownie w końcu przynosi efekty. Z drugiej strony ciągle mam wrażenie jakbym był trochę zamulony, czuję że mój mózg nie pracuje tak sprawnie jak powinien. Ciężko mi się skupić, brak mi motywacji itp.