#76915
teges
Uczestnik

’@Kris

Wydaje mi się, że czytałem, iż dr Braverman używał EEG do diagnozowania gospodarki neurotransmiterów. Nie jestem na 100% tego pewien, ale zrobiłem szybki, powierzchowny research i tak kombinuję:

neuroprzekaźnik mediuje między komórkami nerwowymi, zamieniając impuls elektryczny na komunikat chemiczny, a skoro tak, to badając aktywność elektryczną mózgu można metodą „nie wprost” odczytywać stan gospodarki neuroprzekaźnikowej.

Nie wiem, czy właśnie tak to działa 😉 To taka moja rozkmina na ten temat i jak znajdę więcej czasu, to postaram się sprawdzić, czy są w necie informacje na ten temat. Możliwe też, iż stosowanie EEG do obrazowania stanu neurotransmiterów wymaga połączenia tego z innymi metodami.

Jeśli chodzi o moje wyregulowanie, to potwierdzam – jest bardzo fajnie i jak sobie porównam stan mojej psyche do tego, zanim zacząłem przygodę z SHI, to niebo a ziemia. Jedyny problem jaki mam, to bezsenność. Zazwyczaj zasypiam normalnie, ale później się wybudzam i albo nie mogę zasnąć, albo balansuję na granicy jawy i snu… Jestem w trakcie sprawdzania, co może to powodować (bo oprócz smakołyków ze Swiss Herbal supluję też np. witaminy z grupy B, które – jak wyczytałem – też mogą powodować bezsenność). Tutaj jest zapis moich zmagań 😉 -> http://pl.swissherbal.eu/forum/temat/noopeptil-i-noopeptil-max-dzialanie-efekty-skutki-uboczne-itd/